بی تی یو BTU ( واحد اندازه گیری انرژی گرمایی ) چیست؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

 

British Thermal Unit : واحداندازه گیری انرژی گرمایی در تاسیسات برودتی و حرارتی میباشد . در تعریف هر BTU میزان گرمایی است که دمای یک پوند آب را در فشار یک اتمسفر یک جايگاه از 60 درحه فارنهایت به 61 جايگاه فارنهایت برساند . 

موتور بعضا کولر های گازی برای بخشها جغرافیایی تشکیل‌شده گردیده اند . برای مثال بعضا از آن ها ویزه بخش ها گرم ومرطوب میباشند که ارزش بالا تری دارا هستند , نظیر کولر های گازی با کمپرسور پیستونی تروپیکال . در شرایطی‌که شما در جایی نظیر مشهد مقدس زندگی میکنید نیازی به‌این جور کولر ها ندارید . پس پیشین از خرید , جور استعمال را گزینش نمائید تا در گیر خسارت نشوید .  نصاب کولر گازی در مشهد

برق مصرفی کولر گازی های پنجره ای 2 برابر کولر گازی های اسپلیت است . در صورتیکه با صبر و تحقیق کولر گازی را گزینش نمائید - چه بسا در‌حالتی که مقداری گران خیس باشد که مقام برق مصرفی آن A باشد , در زمان یک سری سال این مبلغ از پرداخت قبض جبران خواهد شد . 

درحال حاضر نوبت خرید کولر گازی است . کوتاه ترین , شایسته ترین و مرسوم ترین روش خرید کولر گازی بعد از مشورت و گردآوری داده ها و تصمیم گیری پایانی به طور تلفنی است . صرفا کافی است داده ها اضطراری , دربرگیرنده متراژ محل , تعداد پنجره , ساعت‌ها به کارگیری از کولر گازی و تعداد نفرات بومی در محیط و . . . را به عمل شناسان فروش اعلام فرمایید . سایر امور به طور خودکار انجام میگیرد . 

چه به بازار بروید و چه تلفنی کولر گازی متبوع را تهیه و تنظیم فرمایید , حتما می بایست به یکسری از نکات دقت داشته باشید , بدانید که امضا کردن فرم تحویل کولر گازی بعداز نصب , یعنی تایید صدق نصب وسلامت کولر گازی پس هر کاری واجب است تا پیش از امضای صفحه انجام دهید . 

کولر های گازی که به طور قاچاق وارداتی گردیده اند , سریال ساخت دستگاه با تیغ از روی کارتن بریده شده ویا مخدوش است و فاقد گارانتی میباشند . ولی که مقداری ارزان خیس اند اما خرید آن ها یعنی ریختن پول در جوی آب ! پس کولر گازی فارغ از ضمانت طومار نخرید . 

متاسفانه در کشور‌ایران داشتن ضمانت طومار برای متاع تحمیلی نیست و تنها مزیت یک متاع به حساب آورده می شود . این مورد سبب ساز می شود گهگاه مندرجات برخی از ضمانت طومار ها آن قدر دو پهلو وگنگ باشد که مصرف کننده به کمترین حقوق و دستمزد خویش رسد , پس اطلاع از مندرجات ضمانت طومار موسسه ها از ضررهای احتمالی دوری خواهد کرد . 

بها کولر گازی های گازی اعلام شده از سمت موسسه ها داخلی یا این که خا رجی , به بها درب کارخانه , اکثر فروش ومصرف کننده تقسیم می شود , همینطور در فصول متعدد سال ارزش ها تغییر و تحول می نمایند . شایسته ترین فعالیت پرسیدن ظریف بها کولر گازی است . 

مواظب مخارج مخفی بعداز خرید کولرگازی باشید . نصب بخش اعظم کولر گازی ها بدون‌پول است البته هزینه هایی نظیر لوله , آهنگری و . . . برعهده خریدار است . همینطور گهگاه از مواقع بها قطعات یدک و حقوق و دستمزد سرویس ها بعداز فروش موسسات , از خویش کولر گازی خریداری شده بیشتر است . 

تعداد مرکز ها نصب خدمت سرویس ها پس از فروش شرکت ها وارد کننده و آفریننده کولر گازی مزیتی است نسبت به رقبا . 

از فروشنده بخواهید نزدیک ترین محل نمایندگی نصب و یا این که دفتر کار دارای اهمیت سرویس ها بعداز فروش کولر گازی خریداری شده را تحت فاکتور قیدکند . به دلیل آنکه در صدق وسهولت رابطه و نصب سرعت بالا کولر موءثر اس . 

داشتن دفترچه ارشادوراهنمایی پارسی و یا این که CD راهنمای به کار گیری از کولر گازی و یا این که سرویس ها زمان ای بدون‌پول , می‌تواند مزیتی برای گزینش برند متبوع باشد . 

در اختیار گرفتن از رویه بدور و پانل کولر گازی ( در کولر های اسپلیت ) بوسیله بعضا از موسسه ها ضمانت نمیشود و یا این که ضمانت کمپرسور کولر گازی در زمان گارانتی , با قید شرط و البته و در حالتی‌که است . عبارت ( فارغ از قید و شرط کمپرسور گارانتی می شود ( تضمین کننده منافع شماس . 

ضوابط برخی از شرکتهای نصب کننده کولر گازی به‌این صورت است که شماره سریال مندرج روی برنامه خردسالان یونیت داخلی و یونیت فرنگی کولر گازی را از شما می خوا هند . خوب تر است تا وصال کولر گازی , شماره سریال ها را از فروشنده گرفته و به سرویس ها پس از فروش جهت نوبت گیری نصب اعلام نمائید . 

پرداخت هر نوع وجه مازاد بیرون از تعرفه نصب کولر گازی را با کمپانی کلیدی هماهنگ نمایید . 

به کارگیری از مواد ضدزنگ در کولر گازی های اسپلیت منجر طولانی شدن قدمت دستگاه وشبکه کندانسوز و تبادل پر سرعت گرما وسرما می شود ودر کاهش مصرف برق و بازده آخرین تاثیر متقابل دار . 

در بعضا از کولرهای گازی اسپلیت علاوه بر سرمایش , گرمایش زا هم می باشند , و از شیربرقی یا این که المنت مستعمل که شیربرقی سعی و مصرف برق کمتری هم دارا هستند . 

درصورتی که کولر گازی باکنترل ازراه بدور میخرید , بهتراست دکمه خاموش وروشن کردن کولر گازی , علاوه بر در اختیار گرفتن روی پانل کولر گازی هم درنظرگرفته شده باشد . که در مواردی که ریموت در دست گرفتن از فعالیت زمین خورد , بتوان از دستگاه به کارگیری کرد . 


آغاز ضمانت طومار های کولر گازی اکثر وقت ها شرکتهای دارنده سه مورد است : 

از مورخ صادر شدن فاکتور 
از مورخ نصب کولر گازی 
از مورخ ایجاد کولر گازی 

شما خوب تر است که مورد دوم را گزینش فرمایید . 

مجموعه آب و هوایی مرزو بوم عزیزمان کشور ایران عبارتند از : 
برای شهرهای معتدل و مرطوب 
برای شهرهای گرم و کم آب 
برای شهرهای گرم و مرطوب 


برای هرمورد از تیم های آب و هوایی سه موقعیت موجود هست که عبارتند از : 
جور نخستین : ( معتدل و مرطوب ) 
اماکن مسکونی : برای هر متر مربع 400 تا 500 بی تی یو 
اماکن اداری : برای هر متر مربع 500 تا 700 بی تی یو 
اماکن تجاری : برای هر متر مربع 700 تا 1000 بی تی یو 

نوع دوم : ( گرم و کم آب ) 
اماکن مسکونی : برای هر متر مربع 500 تا 600 بی تی یو 
اماکن اداری : برای هر متر مربع 600 تا 800 بی تی یو 
اماکن تجاری : برای هر متر مربع 800 تا 1000 بی تی یو 

مدل سوم : ( گرم و مرطوب ) 
اماکن مسکونی : برای هر متر مربع 600 تا 800 بی تی یو 
اماکن اداری : برای هر متر مربع 800 تا 1000 بی تی یو 
اماکن تجاری : برای هر متر

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : شنبه 25 فروردين 1397 ساعت: 23:30
برچسب‌ها : نصاب کولر گازی,نصاب کولر گازی مشهد,نصاب کولر,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :