لوله بازکنی با چنته

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

خلل در عبور آب به داخل فاضلاب و راز ریز شده آب از چاهک فاضلاب به معنای گرفتگی لوله ی فاضلاب می‌باشد . اشکالاتی ک در منازل و ساختمان های دیرین به دلیل جرم گیری لوله ها فراوان چهره میدهد . میزان لایه های جرم لوله اعم از عواملی است که به شما میگوید از چه روش می بایست برای بازکردن گرفتگی لوله ای فاضلاب استعمال کرد . لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله به یاری چنته روش متداول و کاربردی است که در بیشتر موردها مشکلات گرفتگی لوله را برطرف می‌نماید . 

ولی به کارگیری از لوله بازکن چنته مزایا و معایبی هم دارااست که آشنایی این مزایا و معایب به شما در یافتن راهی جایگزین برای بازکردن گرفتگی لوله امداد خواهد کرد .  لوله بازکن در تهران

مزایا بازکردن لوله به یاری چنته : 
در عمده مواقع علت گرفتگی لوله گیر کردن ذرات مواد غذایی , چربی ها و گیسو در لوله است . چنته توان بالایی در حذف این مواد و سوق دهی آن به داخل لوله ای فاضلاب داراست . بعداز ریختن چنته به باطن محل ورود لوله ی فاضلاب مواد زائد و جرم های سطحی لوله حل شده و قابل انعطاف میشوند . حجم اشغال شده بوسیله جرم های لوله از دربین رفته و قطر لوله ارتقا هست . بعداز آب و فاضلاب به خیر و خوبی از لوله عبور کرده و گرفتگی لوله برطرف می شود . 

معایب به کارگیری ازچنته برای بازکردن گرفتگی فاضلاب : 
اعم از معایبی که چنته واسید های لوله بازکنی بوجود می‌آورند پوسیدگی لوله ی فاضلاب است . متاسفانه بعضا اشخاص فارغ از اطلاع از این مسئله قصد در بازکردن گرفتگی های شدید لوله به یاری چنته دارا‌هستند . آنان برای رفع گرفتگی های شدید لوله مرتبا از چنته به کارگیری کرده و برای بازه زمانی ها میگذارند محلول باطن لوله باقی بماند و این فعالیت اسیب متعددی به سیستم لوله کشی فاضلاب میرساند و بعضا مواقع منجر شکاف شدن لوله می شود . ترک شدن و هدر رفتن آب فارغ از سمع و نظر شما منجر تولید نم و رطوبت در ساختمان شده و خطرارت دور از شوخی را در پی داراست . این فرمان در لوله کشی های دیرین به فراوانی مشاهد می شود . 

روش جایگزین برای به کارگیری از محلول لوله بازکن چنته : 
به کارگیری از چنته برای بازکردن گرفتگی های شدید لوله مطلوب نیست . یک کدام از از طریق های جایگزین و کارآمدی که هیچ آسیبی هم به سیستم لوله کشی فاضلاب شما وراد نمیکند به کار گیری از فنر لوله بازکنی برقی می‌باشد . 

روش معمولی ای برای بازکردن رویکرد فاضلاب : 
معمولی ترین و مطمئن ترین و بی خطرترین خط مش در خانه , به کارگیری از پودر رخت شویی می باشد . روش فعالیت بدین صورت است که آب داغ را مقداری گشوده کرده تا وارد رویه فاضلاب شود , آنگاه نصف قوطی پودر رختشویی اختصاصی دست یا این که به عبارتی پودر لباس شویی را در چاهک ریخته و مجددا آب داغ را گشوده می کنیم . الباقی پودر را نیز درپی همراه با آب داغ به درون چاهک میریزیم . 

می بینید که چقدر سرعت بالا رویکرد فاضلاب گشوده میشود . در بعضا از گرفتگی های روش فاضلاب بجای پودر دست از شامپو نیز میتوان استعمال کرد . 
استدلال گرفتگی رویه فاضلاب عده شدن موی در درون لوله , سیفون و جرم به دست آوردن آنهاست که بازدارنده از عبور آب می شود . معمولا جرم چربی بدور موها گرفته میشود و پودر رختشویی یا این که شامپو منجر حل شدن جرم و رها شدن موها شده و منش فاضلاب گشوده میشود . این عمل را سود سوزآور یا این که چانته نیز انجام میدهند که خورنده چربی می‌باشند . ولی متاسفانه این مواد به لوله های شیوه فاضلاب و سیفون ها به ویژه در ساختمانهای سابق که اکثر اوقات از فرآورده چدن می‌باشند و خیر از پلاستیک , جراحت می زنند و سبب ساز پوسیدگی و شکاف شدنشان میگردند . 

این روش برای گرفتگی های معمولی لوله ها کاربرد دارااست خیر گرفتگی های شدید که چه بسا یک قطره آب نیز رد نمی‌شود . در موردها وخیم حتما بایستی از یه لوله بازکن کارشناس امداد گرفت . 

لوله بازکنی چاهک حیاط 
بالا زدن آب از چاه ایوان ساختمان های دیرین اعم از صحنه هایی است که برای اشخاص ابدا خوشایند نیست . بالازدن آب از چاهک ایوان به دلیل گرفتگی لوله های حیاط و گیر کردن شی فرنگی در لوله بالکن چهره میدهد . نذاشتن یک توری بر دهانه ی لوله ی فاضلاب منجر گرفتگی آن خواهد شد . این گرفتگی شیوه عبور آب را سد می نماید . روش های مختلفی برای بازکردن گرفتگی چاه حیاط موجود هست که بسته به شدت گرفتگی عملا سبب ساز بازشدن چاه ایوان خواهد شد . اعم از این روش ها می شود به به کار گیری از محلول های ارگانیک و شیمیایی لوله بازکنی , و در صورت گرفتگی شدید لوله از فنرهای لوله بازکنی برقی اشاره نمود . 

رفع گرفتگی چاه ایوان : 
برای بازکردن چاه حیاط می‌توانید از محلول های اماده ی لوله بازکنی یا این که چنته به کار گیری فرمائید . در بخش اعظمی از موردها به کار گیری از محلول های ارگانیک هم پاسخگو خواهند بود . 

در‌صورتی‌که ترجیح می دهید از محلول های لوله بازکنی ارگانیک استعمال نمایید یک استکان جوش شیرین و یک استکان نمک را با یکدیگر ترکیب کرده و باطن چاه بریزید . آنگاه یک کتری آب جوش بر روی آن تخلیه فرمایید تا گرفتگی برطرف شود . این فعالیت را اگر چه بازه زمانی یکبار انجام دهید . 

در صورت گرفتگی های شدید لوله و گیر کردن جسم مشقت بار در لوله ی فاضلاب نمیتوان با این روش ها از شرگرفتگی لوله رهایی یافت . 

استعمال ی فراوان و مکرر از محلول های لوله بازکنی سبب ساز پوسیدگی لوله های فاضلاب حیاط خواهد شد و عواقبی دردسر ساز را در ادامه خواهد داشت . برای بازکردن گرفتگی های شدید لوله , موسسه ها لوله بازکنی با یاری پمپ تراکم هوا یا این که فنر های لوله بازکنی تخت‌گاز گرفتگی چاه ایوان را برطرف خواهند کرد . 

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 27 فروردين 1397 ساعت: 18:26
برچسب‌ها : لوله باز کن,لوله بازکنی تهران,لوله باز کن در تهران,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :