تأثیر میزان کولر گازی در مصرف برق

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

تعمیر کولر گازی جنرال بخشی از تخصصی ترین سرویس ها کمپانی تعمیرات اثاثیه خانگی ریکان است . ما این فعالیت را با داشتن تکنسین های کارشناس عملی میکنیم . طبق آمارهای اخیر , این جنس قسمتی از مالامال فروش ترین کولر های جانور در مملکت است , این کولر گازی ها در شهرهای جنوبی و گرم مرزوبوم طرفدار بیشتری داراست .  تعمیرات کولر گازی تهران

امروزه در شاخه تعمیرات ( تعمیر کولر گازی جنرال ) نظیر بقیه شغل ها دیگرافراد بخش اعظمی بر روی عمل آمده اند . البته آیا ممکن است می توان به همگی این مجموعه موسسه ها و تعمیرکارها اعتماد کرد؟ 

ما افتخار این را داریم که فارغ از داشتن نمایندگی انحصاری از مارک جنرال توانسته ایم تمامی کارها مرتبط با تعمیر کولر گازی را با آخری متد روز جهان بر عهده بگیریم . مجموعه متبحر ما با علم روز افزون درین ضمینه ابتدا به عیب یابی می‌پردازد و بعد از جستن مشکل دستگاه عمل خویش را آغاز می نماید , اگر که کولر گازی شما نیاز به بده بستان قطعه داشته باشد , این قطعه مستقیما از نمایندگی های مجاز جنرال تهیه و تنظیم می شود تا از اورجینال بودن قطعه اطمینان حاصل شود . 

چگونگی ایجاد سوز‌و‌سرما در بخش اعظم وسایل سوز و سرما ساز نظیر کولر , یخچال فریزر , آب سرد کن و . . . به یک صورت است , در کولر گازی , شبیه سردخانه , از تبدیل گاز به مایع از روش ارتقاء فشار و در فیض ایجاد سوزوسرما که در اثر تبدیل مایع به گاز ساخت می شود . در حالتی که میخواهید دستگاهتان به صحت خدمت شود و کمتر احتیاج به تعمیر کولر گازی جنرال پیدا نماید خوب تر است مساله ذکر شده را بررسی فرمائید و در صورت غلط به نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مراجعه‌نمایید . چهت نیل به انگیزه متبوع ( خنک نمودن دور و اطراف ) استعمال می نمایند . صرفا تفاوت را می توان در خنک کردن کندانسور ( رادیاتور ) دانست که در کولر گازی از روش هوای دمیده شده بر روی آن گرمای متبوع گرفته می شود . در حالی که در سردخانه برای داشتن هوای خنک از دمیدن هوا بر روی اواپراتور به کار گیری می شود . 

کمپانی کولر گازی ال جی یکی‌از معتبرترین برندهای اسباب خانگی در کشور‌ایران و دارنده تکنولوژی نسبتا قابل قبولی در مورد کولر گازی و اسپیلت است و از برخورد متعددی دربین ایرانیان برخوردار‌است , در این سو کمپانی اسباب خانگی ریکان با یادگرفتن کارشناسان خویش و تولید تخصص در تعمیر کولر گازی ال جی , مهیا ارائه هرگونه سرویس ها ائم از بده بستان قطعات مصرفی تا سرویس ها تعمیری کلی در کمترین زمان و شایسته ترین کیفیت می‌باشد . 

در لینک و پیوند تحت طریق تعمیز کردن و بده بستان غربال این مارک از کولر گازی توضیح داده شده‌است . 

برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خویش تا جایی که قابلیت دارااست با نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تماس حاصل نمایید تا علاوه بر بده بستان قطعات کهنه با مثال اورجینال و اصل آن از سرویس ها وسرویس های نمایندگی هم برخوردار گردید . 

در پیوند پایین طرز تعمیز کردن و بده بستان غربال این مارک از کولر گازی توضیح داده شده‌است . 

کولر گازی کم مصرف 

هزینه عملیاتی یک کولر گازی کم مصرف بستگی به دست اندرکاران زیادی دارااست . یکی‌از مطرح ترین عامل ها , میزان اتاق شما است و میزان واحد به میزان اتاق شما مربوط است . در تحت مثالی در این راه آمده : 
مثلا : در شرایطی‌که اتاق شما 500 فوت مربع است و در جمهوری اسلامی ایران جای دارد , شما میتوانید از نوع های 12 , 000 BTU استعمال نمایید . 

مصرف برق کولر گازی کم مصرف به وسیله دو ادله انتخاب می شود : زمان اجرا یا این که سرعت کمپرسور . راجع‌به یک اینورتر غیر دینامیک / اینورتر تک سرعته , سرعت کمپرسور در تمام اوقات یکسان باقی میماند و وقتی که جايگاه حرارت متبوع به دست می‌آید , دستگاه خاموش می شود . مصرف برق بوسیله ی زمان اجرا اینورتر در ساعت رقم خورده بوسیله توان آن انتخاب می شود . 

مصرف برق سیستم های کولر گازی را می توان در حین حقیقی در دست گرفتن کرد چون ارتقاء دمای ترموستات سرعت کمپرسور را کاهش میدهد و بطور فوری منجر کاهش مصرف برق می شود . برای گزینش میانگین مصرف انرژی کولر گازی کم مصرف خویش , میتوانید آن را به یک مترسنج مصرف انرژی وصل نمائید . 

تأثیر مقدار کولر گازی در مصرف برق 
در بعضا مورد ها , واحدهای دوچندان بزرگ دارنده EER پاره ای پایینتری ( بدین معنا است که از انرژی بیشتری به کارگیری می نمایند ) نسبت به واحد میانگین میباشند . با این وجود , کولر گازی یا این که اسپیلتهای کوچکتر احتمال دارد به دلیل عادت های متداول شمارا بیشتر در خرج بیاندازند . 

واحدهای کوچک زمان زیاد بیشتری نیاز دارا هستند تا اتاق های بزرگتر را خنک نمایند , براین اساس احتمال دارد رغبت داشته باشید که آنان‌را خاموش فرمائید چون نمیخواهید چشم به راه بمانید تا بعدا خنک شوند ( این یک اتلاف انرژی وحشیانه است ) . برای خودداری از توقع , بعضا اشخاص واحدهای بزرگتری را خریداری می نمایند ( مثلا 24000 BTU برای 200 فوت مربع ) . 

بدین ترتیب هنگام خرید ضروری اعتنا داشته باشید که کولر گازی کم مصرف تنظیم نمائید . 

کولر 
کولر , یا این که خنک کننده , سیستم پیچیده تری از ساخت حرارت دارااست . به جای به کارگیری از انرژی برای ساخت حرارت , کولر از انرژی برای خروج گرما می نماید . رایج ترین سیستم کولر با به کارگیری از یک چرخه کمپرسور ( شبیه با فریزر و یخچال ) برای انتقال حرارت از منزل به بیرون از خانه استعمال می شود . 

منزل خویش را تحت عنوان یک سردخانه تصویر نمایید . یک کمپرسور در بیرون موجود هست که با یک مایع منحصر به اسم مبرد یخ‌زده لبریز شده‌است . این مایع قادر است دربین مایع و گاز تغییر و تحول نماید . همان گونه که تغییر میکند , گرما جذب می نماید یا این که گرما را آزاد می نماید , از این رو برای انتقال گرما از یک مکان به مکان دیگر , ( اعم از باطن سردخانه و یخچال فریزر به بیرون ) استعمال می شود . معمولی , صحیح است؟ 

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : جمعه 24 فروردين 1397 ساعت: 18:49
برچسب‌ها : تعمیر کولر گازی.تعمیر کولر گازی تهران.تعمیرات کولر گازی,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :