تخلیه چاه خانگی با ساخت فنر لوله بازکنی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

چه‌گونه گرفتگی چاه را با روش خانگی گشوده کنیم؟ 

گرفتگی چاه فاضلاب خانه یکی‌از مشکلاتی است که در هر منزل ای احتمال دارد صورت بدهد . در خیلی از مواقع گرفتگی چاه فاضلاب نیاز به یک کارشناس در باب تخلیه چاه و یا این که شرکت ها تخلیه چاه فاضلاب ندارد . گرفتگی چاه فاضلاب شاید تنها به جهت گیر کردن یک شی فرنگی در سیستم لوله کشی فاضلاب سرویس بهداشتی باشد که باوجوداین استعمال از طریق خانگی تخلیه چاه اثرگذار هست . در زمانی که چاه سرویس بهداشتی مبتلا گرفتگی می شود می توان با یاری یک فنر تخلیه چاه گرفتگی را برطرف کرد . تخلیه چاه به روش خانگی فارغ از فنر لوله بازکن هم قابلیت و امکان پذیر است . برای این فعالیت میتوانید از یک گیره ی جالباسی آهنی به کار گیری نمائید . برای انجام این عمل پروسه ذیل را دنیال نمایید .   چاه بازکن
سطح ی نخستین : 

گیره ی جالباسی را به خیر و خوبی بازکنید و رمز آن را با یک تکه پارچه بپوشانید . رمز جالباسی تیز است . شما با به کار گیری از پارچه و یک تکه ای نوار چسب رمز محکمی را برای تخلیه چاه فاضلاب بوجود بیاورید . 
سطح ی دوم : 

انتهای سیم را که با پارچه پوشانده اید داخل لوله ی فاضلاب بفرستید و آن را به جداره ی لوله ی فاضلاب در جهت های متعدد تکان دهید . 

تراز ی سوم : 

شیر آب را با فشار بسیار گشوده نمایید و یا این که فلاش تانک را بزنید . این روش صحیح مثل به کارگیری از فنر لوله بازکنی گرفتی ها را در سیستم لوله کشی دستشویی از میان میبرد . در شرایطی که گرفتگی چاه سرویس بهداشتی از میان نرفت می‌توانید با یک کمپانی تخلیه چاه فاضلاب مشورت کردن کنید چون به احتمال بسیار چاه فاضلاب شما مالامال شده‌است . 

پمپ کفکش و لجن کش | تخلیه چاه لوله بازکنی 
پمپ کف کش را در لاتینEPS می نامند و از آن جهت انتقال آب های صاف و آبهای کثیف و دربردارنده املاح و ناخالصی هایی نظیر ذرات ریز شن و گل و لای , آشغال های کوچک , لجن ته نشین شده وامثال آن کاربرد داراست . پمپ کفکش به دو گونه آب از بغل و آب از رو تقسیم بندی میشوند . و حیث صورت می توان آنان را به دو مدل ی پروانه بسته و پروانه نصفه گشوده تقسیم نمود . 

طریق ی سعی پمپ کف کش : 
یک موتور الکتریکی داخل پمپ کف کش موجود است که پمپ را به جنبش در میاورد و انرژی جنبشی محرک جهت انتقال سیال را به وجود می‌آورد . 

اجزای تشکیل دهنده ی پمپ کف کش : 
پمپ کف کش مشتمل بر یک پمپ فرار از راءس به همراه شفت عمودی می باشد که فشار سیال خروجی به چرخش پروانه ها وابسته است . در پمپ کف کش از آب بندی مکانیکی به کار گیری میشود تا آب به درون موتور نفوذ نکند . 

کالا مواد بکاررفته در پمپ کف کش : 
بسته به گونه کاربرد و سيال مورد پمپاژ , پمپ کف کش از مواد مختلفی مثل استنلس استیل , چدن , مواد پلیمری و … . ساخته می‌شوند . مال پوسته موتور و پمپ از آلیاژ آلومینیوم و کالا پروانه و درپوش پمپ از چدن داکتیل و محصول شفت از فولاد ضدزنگ ۳۰۳ و تمامی پیچها را از فولاد ضدزنگ ایجاد می‌کنند تا مقاومت برعلیه خوردگی ارتقاء یابد . کف کش ها در دو دسته خازن درون و خازن خارج ( تکفاز ) ساخته می‌شوند . 
لوله بازکنی تهران , لوله بازکنی ماهر , لوله بازکنی تهران , کمپانی لوله بازکنی , تشخیص پارگی لوله , لوله بازکنی تضمینی , پمپ کف کش ارزان , 

مزیت به کار گیری از پمپ کف کش استیل : 
کف کش و لجن کش های استیل برای آب های دارنده خاصیت خورندگی به کار گیری می‌شوند و از خوردگی پرهیز می نمایند . وجود فلوتر برای انقطاع و وصل پمپ کفکش و لجن کش سبب دوری از کم آب عمل کردن و فساد آن می‌شوند . توان موتور و میزان آبدهی پمپ , همینطور قطر دهانه محل ورود و خروجی پمپ کف کش و لجن کش و متاع آن ( استیل - چدن ) از مهم ترین پارامتر ها در تعیین آن میباشند . 

تعریف پمپ کفکش تعدادی تراز ای و کاربرد آن : 
در شرایطی‌که در پمپ کف کش بیشتر از یک پروانه در پمپ استعمال شود بدین پمپ , پمپ کف کش تعدادی تراز ای گویند که پره های آن روی یک شفت می‌باشند و یا این که به طور جداازهم قرار گرفته اند . 

این پمپ چرا‌که توان فعالیت در دبیها و عمقهای بالا را دارااست برای پمپاژ آب و نفت از چاههای عمیق به کارگیری میشود . برای پمپاژ مایعات در درون چاههای عمیق و طول های دوچندان میتوان از این پمپ به راحتی به کارگیری کرد . 

کاربرد پمپ کف کش : 
پمپ های کف کش و لجن کش جهت انتقال اب های گل آلود و دارنده ناخالصی به کار گیری می نمایند . که ازجمله کاربرد آنان 

پمپاژ آب صاف 
پمپاژ آب خانگی 
تخلیه پساب های فاضلاب 
تخلیه آب چاه و مخازن 
انتقال آب از مخازن و استخرها 
تخلیه پس آبهای باران 
فوارههای آبگینه 
انتقال سیالات متعدد در صنعت های غذایی و دارویی 
پمپاژ دوغاب و مواد ساختمانی رقیق 
آب پاشی باغها و گلخانها 
و همینطور تخلیه چاه به وسیله شرکتهای تخلیه چاه برای تخلیه فاضلاب می‌باشد . 

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 23:26
برچسب‌ها : چاه باز کنی,چاه باز کن,تخلیه چاه,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :