آیا شما نیز به تعمیر کولر گازی احتیاج پیدا کرده‌اید؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

سرویس و حفظ یکی خدماتی است که در یک‌زمان معلوم از سال به دلیل موقعیت آب و هوایی با تقاضای مضاعف فراوان مواجه شده که به دلیل نیاز پرسرعت بدین سرویس ها برخی اوقات با امداد به چنگ آوردن از اشخاص غیر کارشناس علاوه بر انجام نشدن تعمیرکولر گازی در حین کم با دقت به پرداخت هزینه , خلل کماکان پابرجاست . 

ما به‌عنوان یک راءس تخصصی تعمیرات اسپیلت که سال‌هاست به طور کاملاً ماهر و علمی به تعمیر و حفظ کولر گازی می پردازیم پیشنهاد می‌دهیم که اگر تمایل دارید در فصل گرم سال با این مشکلات مواجه نشوید 

به دو توصیه زیر توجه کنید تا تابستانی خنک و بدون استرس را تجربه کنید 
پیشگیری و نگهداری آگاهانه ( خدمت کولر گازی ) 

عیب یابی و معالجه ( انجام تعمیرات به وسیله تعمیرکاران کارشناس ) 

پیشگیری و محافظت آگاهانه ( خدمت کولر گازی ) 

سرویس کولر گازی 
به دلیل این که کولر گازی در محیطی کاملاً گشوده و در معرض گردو خاک نصب شده‌است 

برای بالا رفتن قدمت کولر گازی و بازده بالا و مصرف کم برق سالانه نیاز به خدمت داراست 

که ما به طور کاملاً عملی آموزش‌های مفصل و رایگانی در وبسایت قرار داده‌ایم که شما می توانید 

با مراجعه به یادگرفتن ها این کار را به تنهایی انجام دهید اما چنانچه به هر عاملی کار کشته به انجام این کار نیستید 

حتماً با یک تعمیرکار کولر گازی یا این که تعمیرگاه مجاز کولر گازی تماس گرفته تا این سرویس ها را به شما ارائه دهند 

اعتنا داشته باشید که خدمت هرساله و به‌موقع ( قبلی از استارت فصل ) کولر گازی کاری غیر واجب نیست 

بلکه پیشگیری از هدر رفت زمان و هزینه در گرمای فصل تابستان است 

عیب یابی و درمان ( انجام تعمیرات به وسیله تعمیرکاران متخصص ) 
یک کدام از مهمترین اصول تعمیر یک وسیله عیب یابی آن است به‌این مفهوم که شما با دقت به ابزار تخصصی و تجربه و دور اندیشی بدون نقص از طرز تلاش سیستم متوجه میزان خسارت و عیب دستگاه شوید و در تراز سپس نسبت به تعمیر و معالجه آن بپردازید که چنانچه در تراز اولیه در گیر خطا گردید علاوه بر گذراندن وقت , مخارج متعددی به مشتری زور خواهد شد 

ما با داشتن کارشناس ترین تعمیرکاران کولر گازی که سال ها وقت خویش را درکسب تجربه عملی صرف کرده 

و هرساله با کمپانی در دوره‌های تخصصی تعمیر کولر گازی , با فناوری روز جهان آشنا شده‌اند تیمی دارای انسجام و کاردان تشکیل داده‌ایم که هدفشان انجام سرویس ها صادقانه به شماست آن ها درزمانی کوتاه پس از تماس شما با کمپانی به دفتر یا این که معاش شما اعزام شده و با تحلیل کردن سیستم و معین نمودن عیب حدودی کولر گازی گزارش جامعی از حالت کنونی اسپیلت و طریق تعمیر و میزان تقریبی هزینه تعمیرات به شما ارائه خواهند بخشید که شما با دقت بدین توضیحات و شرایطتان درخواست تعمیر کردن یا این که عدم تعمیر آن را به تکنیسین کولر گازی خواهید اعطا کرد 

مشتریان متعددی پس از این که برای او‌لین گشوده از سرویس ها ما استعمال کرده‌اند به دلیل سرویس ها صادقانه و تخصصی جزء وفادارترین مشتریان ما میباشند 

که در صورت نیاز هرمورد از دوستان عزیز و نزدیکانشان ما‌را سفارش می دهند که‌این بزرگ‌ترین افتخار و برگ پیروز ماست 
قدم اولیه فراگیری خدمت کولر گازی : 
در اولی قدم شما بایستی جریان برق کولر گازی را انقطاع فرمائید , این کار را به دو طرز می‌توانید انجام دهید : 

1 - دو شاخه کولر گازی را از برق در بیاورید . 

2 – فیوز کولر گازی را جدا نمایید , چنانچه نمی دانید کدام فیوز مرتبط با کولر گازی است میتوانید کولر گازی را روشن نمایید و آن‌گاه یکی یکی فیوز ها را جدا فرمایید تا فیوز کولر گازی را پیدا نمائید . 

گام دوم آموزش سرویس کولر گازی : 
در‌این نصیب بایستی خدمت پنل داخلی را انجام بدهید . برای این کار ابتدا می بایست کادر جلویی پنل را بازکرده و نظیر تصویر ( 1 ) دوتا غربال آن را خارج کشیده و با استعمال از فشار آب پاک بشویید به طوری که خاک و گردوغباری روی آن باقی نماند . 

شما پس از این کار می بایست سنسور کولر را مثل تصویر ( 2 ) خارج کشیده و منزه نمائید و در جای خودش برگردانید این سنسور وظیفه‌ی آنالیز کردن دمای محیط را داشته و به پیروزی , دستور روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی را می دهد . در حالتی که این سنسور آلوده و کثیف باشد به دلیل دستور نادرست به موفقیت در سیستم شما ایراد تولید می گردد . 

شستن فین های پنل داخلی 

درین سطح از فراگیری خدمت کولر گازی شما بایستی فین ها یا این که کویل ها را پاک نمایید , این فین ها مثل رادیاتور خودرو فعالیت کرده و مدام می بایست پاک باشد تا با هوای محیط به‌خوبی رابطه برقرار نماید و سوز‌و‌سرما را از کویل ها به هوای اتاق منتقل نمایند . 

شما میتوانید برای نظافت کردن پرز و گرد و خاک با یک آب پاش به روی آن‌ها آب بپاشید مثل تصویر ( 4 ) و هنگامی که به طور کامل تر شدند با یک برس قابل انعطاف یا این که مسواک از نزولی روی فین ها بکشید . 

اما در حالتی‌که کولر گازی شما در نزدیک آشپزخانه نصب شده باشد یا این که جای دیگری که سبب ساز شود این فین ها به طور کامل چرب شود , ابتدا شما بایستی بوسیله اسپری گاز تمیز کن بر روی فین ها بپاشید و یک ساعت طاقت نمایید تا کف کرده و بعد از آن با آب پاش و برس قابل انعطاف یا این که مسواک آن‌ها‌را تماما منزه نمایید . 

 

نویسنده : مدیر بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت: 3:05
برچسب‌ها : سرویس کولر,کولر گازی,سرویس و تعمیر کولر,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :