آیا تا بحال به تعمیر داکت اسپیلت نیاز پیدا کرده اید؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

تعمیر داکت اسپیلت با دقت به حالت آب و هوایی و جغرافیایی , در محدوده وقتی از سال با تقاضای بسیاز متعددی مواجه میشود که به دلیل نیاز شدید به تعمیرات داکت اسپیلت , بعضی وقت ها از روی اکراه از اشخاص بی تخصص جهت تعمیرات مصرف شده و علاوه بر حل نشدن اختلال , مصرف کننده متحمل هزینه و وقت مضاعف مشود . نصب داکت اسپلیت

کمپانی آریا تهویه با داشتن تخصص ماهر و سالها تجربه کاری در قضیه خدمت و تعمیرات داکت اسپیلت دو سفارش برای شما دوستان خوب دارااست تا با این مشکلات مواجه نشوید و از تابستای خنک و بی دردسر لذت ببرید . 

1 . انجام خدمت به موقع و عملیات پیشگیرانه ( خدمت داکت اسپیلت ) 

2 . عیب یابی تخصصی و برطرف کردن عیب ( به وسیله تعمیر کاران کارشناس و ماهر ) 

انجام خدمت به موقع و عملیات پیشگیرانه ( خدمت داکت اسپیلت ) 

بخاطر این‌که داکت اسپیلت در محیط خارج و در معرض گرد و خاک و آلودگی هوا قراردارد به مرور زمان منافذ هوا گرفته و آلوده شده و سبب ساز کاهش بازده داکت اسپیلت و ارتقاء مصرف برق آن میشود لذا جهت خودداری از ارتقا مصرف برق و زخم دیدن دستگاه , خوب تر است اولِ فصل گرما خدمت سالیانه صورت گیرد . کمپانی آریا تهویه آموزشهای موردنیاز جهت خدمت سالیانه داکت اسپیلت را بصورت بدون‌پول در تارنما خویش قرار داده است که شما عزیزان متشخص می توانید با مراجعه به‌این آموزشها , خدمت سالیانه دستگاه داکت اسپیلت را انجام دهید . درصورتیکه به هر عاملی قدرتمند به انجام این فعالیت نیستید می توانید با کمپانی آریا تهویه تماس گرفته تا تعمیرکاران و سرویسکاران کارشناس داکت اسپیلت , این فعالیت را برای در اسرع وقت انجام دهند . اعتنا داشته باشید خدمت سالیانه داکت اسپیلت امری لازم بوده و باعث دوری از مصرف بیش تر از حد برق و هم فساد زود هنگام میشود . 

عیب یابی تخصصی و برطرف کردن عیب ( بوسیله تعمیر کاران کارشناس و ماهر ) 

یک کدام از مهم‌ترین فرآیند تعمیر یک داکت اسپیلت عیب یابی و تشخیص صحیح عیب هست که فارغ از داشتن ابزارالات منحصر و تخصص و تجربه کافی , نمی‌توان عیب دستگاه را بدرستی تشخیص اعطا کرد پس از این‌که عیب دستگاه تشخیص داده شد اقدامات ضروری نسبت به تعمیر دستگاه انجام می گیرد . در حالتی که سطح گذشته ( تشخیص عیب ) به صدق صورت نگیرد زمان صرف شده برای تعمیر دستگاه بیهوده خواهد بود . 

کمپانی آریا تهویه با به کارگیری از اشخاص مختخصص و عصر چشم گروه ای تماما علم آموزی کرده و ماهر را تشکیل داده تا با استعمال از علم و تخصص خویش بصورت صادقانه در سرویس شما دوستان خوب باشد . مهندسین کمپانی آریا تهویه پس از تماس شما در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان به دفتر یا این که معاش شما اعزام شده تا بعد از بررسی های واجب و تشخیص صحیح عیب , گزارشهای حتمی را به شما ارائه میدهند تا درصورت رغبت شما دوستان عزیز اقدامات اضطراری جهت تعمیر دستگاه را انجام دهند . 

چرا آریا تهویه ؟ 

سود گیری از کارشناس ترین و ماهر ترین تعمیرکاران داکت اسپیلت 

ضمانت تعمیرات و سرویس ها انجام یافته بوسیله متخصص ها ما 

تهیه ساعت کاری با مشتریان 

به کار گیری از قطعات کیفیت عالی و ارجینال جهت تعمیر داکت اسپلیت 

مخارج تعمیراتی منطقی و مطلوب 

داشتن حس وظیفه ونیز به کار گیری از نیروهای بامسئولیت 

وقت شناسی و حضور به موقع در محل 

انجام سرویس ها تعمیراتی حدالامکان در محل شما 

لزوم خدمت سالیانه داکت اسپیلت در فصل گرما 

دوستان بایستی دقت داشته باشند دستگاه های داکت اسپیلت در مارکها , کیفیت و کشورهای مختلفی ایجاد می‌شوند البته به دلیل کارکرد مداوم , کلیه آنان سوای استثنا نیاز به خدمت دارا هستند تا در فصل گرما مبتلا فساد بی موقع و ارتقاء مصرف برق نشوند . کارشناسان مجموعه مهندسی آریا تهویه آموزشهای واجب جهت خدمت سالیانه داکت اسپیلت را درین تارنما قرار داده اند که شما می توانید با به کارگیری از آموزشهای مطرح شده دستگاه داکت اسپیلت را خدمت سالیانه فرمایید . 

البته چنانچه کار کشته به انجام این فعالیت نیستید و می خواهید این فعالیت بصورت به طور کامل تخصصی انجام گیرد می‌توانید با کمپانی آریا تهویه تماس گرفته و درخواست خدمت سالیانه کرده تا همیاران ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند و عملیات خدمت داکت اسپیلت را بصورت ماهر انجام دهند . 

با توسعه و گسترش روز افزون سیستمهای سرمایشی و گرمایشی با تکنولوژی تازه , نیاز دیدیم مقاله ای جهت یادگرفتن محافظت داکت اسپیلت و مطالب دارای اهمیت آن برای شما دوستان در اختیار بگذاریم امید داریم این مطالب مورد تایید شما قرار بگیرد . 

خدمت داکت اسپیلت و تعمیر داکت اسپلیت 

داکت اسپلیت چیست؟ 

دستگاه های داکت اسپیلت برای گرمایش و سرمایش واحد مسکونی و یا این که اداری - تجاری کاربرد دارا‌هستند بدبن معنا که به جای به کارگیری از رادیاتور و کولر گازی , همگی آن ها در یک سیستم انباشته شده و هوای گرم و سرد واحد را تامین می‌کنند . سیستم سرمایش دستگاه داکت اسپیلت همانند کولر گازی فعالیت می کند و نسبتاً مصرف برق بالایی دارااست چون در‌حالتی که بخواهیم صرفا یک اتاق را خنک کنیم گشوده بدون چاره هستیم کل دستگاه را روشن کرده و کلیه واحد خنک شود ولی سیستم گرمایش داکت اسپیلت به وسیله آب گرم موتورخانه و یا این که پکیج فعالیت می نماید و مصرف برق خیلی پایینی دارااست یعنی در فصل‌زمستان جهت گرمایش محیط , مصرف برق ناچیزی دارااست . 

خدمت داکت اسپیلت 

در تصویر بالا کویل آب گرم داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید که در یک سمت یونیت داخلی نصب شده و آب گرم بوسیله شیلنک ها از یک طرف وارد کویل شده و از سوی دیگر بیرون میشود زمانی رشته داکت اسپیلت در درحال حاضر فعالیت کردن است باد ایجاد شده به پره های کویل آب گرم برخورد کرده و گرما را وارد محیط می نماید . حتمی بذکر است آب گرم موردنیاز داکت اسپیلت بوسیله پکیج و یا این که موتورخانه تامین میشود . 

ایا دستگاه داکت اسپیلت نیاز به خدمت سالیانه دارد؟ 

داکت اسپلیت ها نیز مثل دستگاه های کولر گازی به جهت آلوده شدن کویل آبگرم و اوپراتور و هم کم شدن گاز سالانه می بایست بازدید و خدمت شوند . خدمت داکت اسپلیت ها بصورت سالیانه منجر خودداری از وخیم شدن داکت اسپلیت شده , مصرف برق تا 30 درصد کاهش پیدا کرده و سوز و سرما دهی داکت اسپلیت مضاعف

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : شنبه 18 فروردين 1397 ساعت: 17:33
برچسب‌ها : داکت اسپلیت.ویژگی های داکت اسپلیت.مزایای داکت اسپلیت,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :