سپرده گذاری و اجرای خط بازیافت نخاله های ساختمانی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

 کمپانی منزه انرژی بنا با توکل بر تخصص و توانمندی , نسبت به انتقال تکنولوژی و نصب و فعال‌سازی امکانات نوین بازیافت نخاله های ساختمانی به مرز و بوم عزیزمان کشور ایران مبادرت کرده است .  حمل نخاله ساختمانی جنوب تهران

ضایعات ساختمانی یا این که نخاله‌های ساختمانی , عبارت است از موادی که به صورت تحمیلی و تصادفی در عملیات ساخت‌ و ساز ایجاد میگردد . این ضایعات مشتمل بر مصالح ساختمانی از قبیل عایق , میخ , سیم برق , میلگرد و همینطور ضایعات حاصل از فرآیند آماده‌سازی مقدماتی محل پروژه همچون مصالح لایروبی , کنده درختان و قلوه سنگ‌ها می‌گردد . نخاله‌های ساختمانی , احتمالا دارنده سرب , آزبست و یا این که بقیه مواد خطرناک باشند بخش اعظمی از پسماندهای ساختمانی , تشکیل شده‌اند از مصالحی زیرا خشت , بتن و چوب که سازه به دلایلی در طی عملیات ساخت‌وساز فارغ از به کار گیری مانده‌اند . 

بازیافت نخاله‌های ساختمانی از طریق های استعمال دوباره از ضایعات ساختمانی است . این طرح روشی مبتکرانه جهت بازیافت نخاله‌های ساختمانی ناشی از تخریب ساختمان های دیرین می باشد که اثر ها مثبت زیست محیطی فراوانی داراست . یکی‌از خلل ها شهرهای در حال پیش رفت , فقدان زمین برای دپوی نخاله‌های ساختمانی هست , با اجرای این طرح علاوه بر محافظت زمین‌ها و محیط زیست بها اقتصادی فراوانی با ساخت مصالح ساختمانی به طور کامل مرغوب حاصل خواهد شد . استعمال دوباره از منابع ارگانیک که اثر ها ملی و زیست محیطی دارااست و بها افزوده تولید شده از مزایای اکثر اجرای این طرح است . 

سنگ شکن ها و سرندهای متحرک و قابل حمل هارتل کراشر , کار خردایش و دانه بندی را با شایسته ترین کیفیت , بالاترین منفعت وری و با کمترین هزینه انجام می دهند . این خودرو آلات امکان خردایش و دانه بندی همه سنگ های ارگانیک را داشته و همینطور قابل به کار گیری تحت عنوان خودرو آلات بازیافت نخاله های ساختمان , تیرهای سیمانی برق و یا این که تراورس های خط آهن با قابلیت و امکان جدا سازی فلز آرماتور را دارااست . 

مدیریت مصالح قابل بازیافت دورریز ساختمانی از مهم ترین راهکارهای اقتصادی درکشورهاست 

مواد با اهمیت دورریزهای ساختمانی که امروزه بازیافت میشوند مشتمل بر بتن , چوب , فلزات , خاک , گچ و خشت است . مصالح بازیافتی را می توان در قسمت های گوناگون ساختمان های عمرانی مثل پباده سازی بوستان ها , تسطیح شیب ها , محوطه سازی , منش سازی و تنظیم بتن و هم تحت عنوان مصالح پرکننده زهکشی و زیرسازی رویکرد ها به کار پیروزی . 

تکنیک ها و تجهیزات مختلف در امر جداسازی : 

جهت جداسازی ضایعات ونخاله های ساختمانی روش های مختلفی سفارش می گرددکه به شرح تحت می‌باشد : 

1 ) جداسازی دستی 

2 ) آسیاب ( خرد کن ) 

۳ ) جداکننده مغناطیسی : برای آهن آلات 

۴ ) جداسازی بادی : برای جداکردن ذرات سبک 

۵ ) جداسازی گردوخاک : هودها , فیلترها , سیکلون ها 

۶ ) جداسازی پرتابی : باتوجه به وزن و مقدار جنبش ذرات 

۷ ( جداسازی با سیال : ازطریق شستشو با آب و یا این که ته نشینی و غوطه ور سازی در سیال 

۸ ( سرند ( فیلتر ) : جهت جداسازی مواد خرد شده با میزان های دلخواه همانند سرند لرزان و استوانه ای گردان 

۹ ( جداسازی الکترونیکی : به کارگیری از این دانش برای تشخیص میزان ذرات , تشخیص فلزات آهنی و غیر آهنی وتعیین رنگ اجسام 

۱۰ ( حرارت دوباره : به خواسته جداسازی ملات همراه با نخاله های غیر بتنی ( خشت ) و همینطور قابل بازیافت کردن خشت های کهنه ( تعدادی سال عمر ( 

به کارگیری مجدد بازیافت بتن 

بخش اعظم حجم دورریزهای ساختمانی را بتن تشکیل میدهد , در امر قابلیت به کار گیری از بتن بازیافت می توان : 

اشکال موزائیک 

بتن معمولی غیر دارای سلاح 

قطعات بتن در نما 

خشت سیمانی 

روسازی بتن منش 

 

به کارگیری مجدد و بازیافت آجر 

تمام آجرهای رسی که با ملات آهک یا این که آهک و سیمان پوشیده گردیده اند می‌توانند به کارگیری دوباره شوند . 

از بدور ریزهایی به اسم خشت جوش که عمدتاً در طول ایجاد تولید میگردند می توان در شیب بندی بام استعمال کرد و همینطور با آسیاب کردن آن می شود به تیتر پوزولان در بتن و ملات منفعت پیروزی . با افزودن خاک اره , فوم پلی استایرن و باطله زغال سنگ به خاک رس خشت پزی می توان خشت سبک ایجاد کرد . 

کاربرد دورریزها به عنوان سنگدانه 

سنگدانه های بازیافتی می‌توانند تحت عنوان مبنا و زیراساس در روش سازی مورد به کار گیری قرار گیرند . همینطور در ساخت اعضای بتن دارای اسلحه غیرسازه ای همانند تهیه شیب کف , معابر عمومی و ساخت پی در ساختمان های کوچک به کارگیری میشوند . 

این شرکت آماده ارائه خدمات فوق با تکنولوژی نوین میباشد . 

درخواست های خویش را ارسال نمائید تا متخصصان این موسسه بعداز بررسی های می‌دانی نسبت به نصب و راه‌اندازی امکانات امروزی بازیافت نخاله های ساختمانی مبادرت به فعالیت آورند . 

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 24 اسفند 1396 ساعت: 11:45
برچسب‌ها : حمل نخاله.حمل نخاله ساختمانی.حمل نخاله در تهران,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :