ماهیت و مزایای کولر صنعتی سلولزی پلیمری

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

منتخب : امروزه با ترقی تکنولوژی کیفیت معاش بشر ها ارتقا یافته است . استعمال از سیستم های ارتباطی هوشمند , ساختمان های هوشمند ( Smart Buildings ) و امکانات هوشمند یکی اجزای لاینفک معاش روز جاری انسان شده‌است . 

امروزه با ترقی تکنولوژی کیفیت معاش آدم ها ارتقاء یافته است . استعمال از سیستم های ارتباطی هوشمند , ساختمان های هوشمند ( Smart Buildings ) و امکانات هوشمند یک کدام از اجزای لاینفک معاش روز جاری انسان شده‌است . براین اساس به دور از توقع نیست که ساخت کنندگان امکانات خانگی و صنعتی در ادامه ارائه فناوری های هوشمند برای یوزرها بوده و در این راه از نیز سبقت بگیرند .  تعمیر کولر آبی مشهد
یکی‌از سیستم های دارای اهمیت در ساختمان های مسکونی , اداری , ورزشی , و تجاری و صنعتی سیستم های سرمایشی و گرمایشی هستند . اشکال مختلفی از این سیستم ها جهت کاربری های متفاوت به یوزرها عرضه می شود . و به طور مداوم کیفیت اجزا , طریق سعی , بازده , مصرف انرژی و بقیه فاکتورهای مرتبط با افزایش عملکرد آنها اصلاح می شود . سیستم های گرمایشی و سرمایشی متناسب با محیط های مسکونی و صنعتی اکثر اوقات به طور های گازی و آبی رنگ دردست درخواست کنندگان قرار دارا‌هستند . 
کولر صنعتی سلولزی پلیمری 
یک کدام از جدیدترین و به روزترین سیستم های سرمایشی , کولر صنعتی سلولزی پلیمری است . همان طور که از اسم این نسل از سیستم های خنک کننده بر می‌آید با دقت به میزان هوادهی و گنجایش , این سیستم های برای کاربری های تجاری و صنعتی و تالار های بزرگ تولیدی دوچندان کارآمد میباشند . 

روش کارایی کولر صنعتی سلولزی پلیمری 

طرز سعی کولر صنعتی سلولزی پلیمری مثل ساید کولرهای آبی رنگ با به کار گیری از تبخیر آب است ( Evaporative Cooler ) . هوای گرم محیط در تماس با پدهای مرطوب کولر گرمای خویش را به آب داده و خنک می شود و منجر تبخیر آب می شود . در‌این سیستم , آنتالپی تبخیر بالای آب فاکتور حیاتی کارکرد سیستم است چرا‌که منجر خنک سازی هوای گرم تا دمای پایینی می شود . 

کالا بدنه کولر صنعتی سلولزی پلیمری 

با دقت بدین این‌که بدنه این سیستم های سرمایشی تبخیری از پلیمر درست شده , مقاومت ( Resistance ) بدنه در قبال آب و بقیه فاکتورهای محیطی زیاد فراتر از کولر های معمولی است . در کولرهای آبی‌رنگ معمولی با بدنه فلزی معمولا بدنه بعد از مدتی در تماس با اب مبتلا پوسیدگی می شود . البته کالا پلیمری بدنه این کولرها منجر ارتقا قدمت موثر دستگاه شده‌است . به علاوه , می نمیتوان زیبایی ظاهری و وزن زیر این بدنه ها را فراموش کرد . 

پدهای خنک کننده کولر صنعتی سلولزی پلیمری 

کولرهای آبی‌رنگ معمولی که با پوشال های معمولی عمل می نمایند معمولا بعد از بازه زمانی کوتاهی بازده خنک سازی خویش را از دست می دهند . چرا‌که پوشال ها بعد از مدتی در تماس با آب حاد می‌شوند . پدهای سلولزی ( Cellulose Pads ) از صفحه های کاغذی سلولزی تشکیل‌شده گردیده اند . 

مزایای این پدها را به اختصار چنین می توان تیتر کرد : 

• ساختار منظم این پدها منجر می شود هوا در درون پدها حبس شده و به طور بی نقص با آب در تماس باشد . 
• میزان جذب آب در‌این پدها به حداکثر رسیده است تا بازده خنک سازی را ارتقاء بخشد . 
• قدمت موثر پدهای خنک کننده سلولزی دوچندان فراتر از پوشال های معمولی ( 3 الی 5 سال قدمت اثرگذار ) است . 
• پدهای سلولزی تحت عنوان یک غربال هوا در درون کولر صنعتی سلولزی پلیمری کار می نمایند . بناراین آلودگی ها و گرد و غبار جانور در هوا را جذب کرده و در خویش نگه می دارا هستند . 
• رسوب زدایی پدهای سلولزی زیاد راحت صورت می پذیرد . 
• نصب نخستین و بده بستان این نسل از پدهای خنک کننده زیاد سهل و آسان است . 
• استعمال از پدهای سلولزی خنک کننده میتواند سبب ساز تنفسی سلامت در محیط های مخصوصا صنعتی گردد . 
• قمیت پدهای سلولزی زیاد مقرون به صرفه است . 
• میزان هدررفت آب در‌این پدها با به کار گیری از ساختار کانال ای و زوایای تخصصی به دست کم رسیده است . 
تجهیزات و مزایای کولر صنعتی سلولزی پلیمری 
در مطالب فوق الذکر درباره‌ی مزایای بدنه پلیمری و پدهای سلولزی مرتبط با آن مشاجره شوید . در‌این بخش کارایی داریم بقیه جوانب مثبت یا این که احیانا منفی کولرهای صنعتی سلولزی پلیمری را در بوته دعوا در اختیار بگذاریم . در ذیل , تنی چند از معمول ترین تجهیزات و مزایای کولرهای صنعتی پلیمری سلولزی آورده شده‌است . 
• قابلیت استعمال از اینورتر جهت ارتقای بازده خنک سازی با به کارگیری از تغییر و تحول روش سعی کمپرسور و خروج از وضعیت روشن خاموش ( On/Off ) 
• ارتقاء منفعت وری در مصرف انرژی با استعمال از نصب اینورتر که با حذف شروع مداوم کمپرسور باعث کاهش مصرف برق و در فیض کاهش مخارج ناشی از آن می شود . 
• پباده سازی شده در گنجایش های گوناگون برای کابری های مختلف , و در بعضا از دسته ها قابلیت و امکان تهیه و تنظیم جندین گنجایش بصورت دستی ( Manual ) یا این که با استعمال از ریموت در دست گرفتن ( Remote Control ) درنظرگرفته شده شده‌است . 
• هوشمند سازی سیستم کولر صنعتی سلولزی پلیمری جهت حصول امکان در اختیار گرفتن از روش به دور سیستم به وسیله نرم افزار های منحصربه‌فرد 
• به کار گیری از ترموستات و سیستم ترمومتر هوشمند و خود کار به گونه ای که رتبه حرارت متبوع را تهیه و تنظیم کرده و از آمدن فشار زیاد بر روی کولر می کاهد . بدین ترتیب سیستم دیرتر در گیر سایش و فساد می شود . 
• قدمت موثر بالا به دلیل تعیین بدنه , پد و اجزای داخلی کیفیت خوب و نیز چنین قابلیت و امکان نصب اینورتر و سیستم هوشمند در دست گرفتن دما 
• نصب مضاعف راحت 
• تعمیر و حفظ کم هزینه و سهل 
• قابلیت و امکان به کارگیری از دو دسته حرفه محوری یا این که اکسیال ( Axial ) و سانتری فیوژ ( Centrifuge ) به خواسته هوادگی به بالا و روبرو . 

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : شنبه 25 فروردين 1397 ساعت: 21:11
برچسب‌ها : تعمیر کولر آبی.کولر آبی.نصب و تعمیر کولر,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :