ماهیت و مزایای کولر صنعتی هوشمند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

نصب کولر گازی تهران

قسمتی : وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی در محیط های صنعتی مضاعف دارای اهمیت است . با اعتنا به این‌که این جور محیط های دارنده بعدها بزرگ می‌باشند , آلودگی متعددی دارا‌هستند و با اهمیت خیس از همگی این ها مصرف انرژی و زمان در آنها زیاد باارزش است , گزینش شایسته ترین سیستم نیازمند کسب داده ها دراین مورد است . 

وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی در محیط های صنعتی دوچندان دارای اهمیت است . با دقت به این‌که این نوع محیط های دارنده بعد ها بزرگ می باشند , آلودگی متعددی دارا‌هستند و اصلی خیس از تمامی این ها مصرف انرژی و زمان در آنها مضاعف گرانبها است , تعیین شایسته ترین سیستم نیازمند کسب داده ها در این زمینه است . 
کولر صنعتی هوشمند یکی‌از جدیدترین سیستم های سرمایشی مو جود مطرح شده به همن خواسته است . هوشمندسازی ( Automation ) اینک به یک کدام از بحران های موسسه ها بزرگ تولیدی و درپی ان آفریننده های کوچک خیس بدل شده‌است . با دقت به این‌که قرن حاضر را عصر ارتباطات میخوانند , جذاب اعتنا است که امکانات الکترونیکی تلاش دارا هستند هرچه بیشتر با سیستم هوشمندسازی و قابلیت و امکان رابطه با دنیای اینترنت تلفیق و ادغام شوند . از اشکال گوناگون سیستم های سرمایشی مطلوب مکان های صنعتی می توان کولرهای آبی رنگ یا این که تبخیری را اسم پیروزی . 
هر چند که امروزه کولرهای گازی بخش عظیمی از بازار را به خویش اختصاص داده اند , لیکن هنوز نیز سیستم های سرمایشی تبخیری ( Evaporative Cooling Systems ) میتوانند در صنعت های کارآمد باشند . علی الخصوص در حالتی‌که که‌این کولر ها با سیستم های هوشمند تجهیز شوند , نتایج قابل مراعات را ارائه خواهند اعطا کرد . 
قابلیت اتصال کولر صنعتی هوشمند به وای فای ( Wi Fi ) 

قابلیت اتصال سیستم کولرهای هوشمند به وب بی سیم وای فای و انتقال , صفحه نمایش و در اختیار گرفتن دیتاهای ذی‌ربط از روش گوشی تلفن های همراه هوشمند , تبلت و امثال آن , یوزرها متعددی را در جهت کولرهای صنعتی هوشمند سوق میدهد . با به کار گیری از این تکنولوژی توسعه یافته و هوشمند توانمند خواهید بود محیط کارخانه یا این که کارگاهتان را راحت خیس از هر زمان دیگری در دفتر کار یا این که منزلتان در اختیار گرفتن فرمایید . 
فاکتورهای گزینش کولر صنعتی هوشمند 
در پایین تنی چند از حیاتی ترین خصوصیت های گونه های متفاوت کولرهای صنعتی هوشمند لیست شده‌است . تعیین کولر متناسب با نیازهای کاربری و سقف هزینه متبوع نیازمند بررسی این تفاوت ها است . 
1 ) گنجایش ( BTUs ) 
اولی و مهم‌ترین مسائل در گزینش کولر صنعتی هوشمند مدنظر گزینش گنجایش مطلوب است . برای این مراد معادلات و فرمول های ریاضی ویژه ای بیان شده شده‌است که می‌توانید مبتنی بر آنان گنجایش کولر مطلوب محیط خویش را محاسبه نمائید . 
2 ) قابلیت و امکان اتصال به وای فای و نرم افزار های ذی‌ربط ( Wi - Fi + App ) 
نکته قابل مراعات دوم قابلیت اتصال به کانال وب و به کار گیری از نرم افزار های ذی‌ربط است . در صورت هوشمند بودن سیستم , قوی خواهید بود با استعمال از موبایل همراه هوشمند خویش ( سیستم ادله های اندروید یا این که iOS ) متصل شده و سرعت حرفه و رتبه حرارت را تهیه و تنظیم نمائید ; شرایط های متعدد کارایی دستگاه را اجرا کرده و فارغ از نیاز به قربت به کولر آن را روشن و خاموش فرمائید . 
3 ) سیستم در اختیار گرفتن صدا ( Voice Control ) 
نیز چنین , بعضا از سیستم های کولر صنعتی هوشمند دارنده کنترلرهای صوتی میباشند . درین سیستم ها استفاده کننده می‌تواند با شناساندن و تهیه و تنظیم دستور صدای خویش در سیستم , تنها با صدای خویش کولر را در دست گرفتن نماید . 
4 ) سیستم تصفیه هوا ( Air Purification ) 
تنفس منزه در محیط های صنعتی دارای اهمیت ویژه است . وجود آلاینده ها در محیط , گرد و غبار و … سبب بیماری و افت تلاش کارمندان در چنین محیط هایی می شود . به کار گیری از فیلترهای ضد باکتری ( Antibacterial Filter ) , یونیزر هوا ( Air Ionizer ) جهت جذب گرد و غبار جانور در هوای محل ورود به کولر , و یا این که پدهای سلولزی ( Cellulose Pads ) مورد به کارگیری در کولرهای تبخیری می‌تواند در بهبود هوای خروجی از کولر اثرگذار بوده و تنفسی ایمن را برای کارکنان تامین کند . 
5 ) بعد ها ( Size ) 
بعدها کولر با میزان مصرف انرژی برق به وسیله کمرسور و موتور آن متناسب است . براین اساس خوب تر است کولری با بعدها مطلوب جهت محیط صنعتی مورد نظرتان گزینش فرمائید . نیز چنین , می توان با در حیث به چنگ آوردن بعدها و گنجایش کولر , و پارامترهای ابعادی محیط متبوع , تعداد بیشتری کولر در محیط نصب نمود . فرمول های محاسبه تعداد کولرهای ما یحتاج بر پایه ی بعد ها محیط و گنجایش کولرهای مصرفی هم در استانداردهای ذی‌ربط مطرح شده شده‌است . در صورت رغبت , جهت حصول اطلاع از این فرمول ها و محاسبات میتوانید به مقاله‌ها قبل تارنما مراجعه نمایید . 

خصوصیت های بارز کولر صنعتی هوشمند 
• امکان های معمول و همگانی مثل قابلیت و امکان در دست گرفتن از راه و روش بدور , بازخوانی و نمایش مرتبه حرارت , پیکربندی زمان‌سنج و … که در همگی سیستم های هوشمند از جمله معمولی و توسعه یافته وجود دارا هستند . 
• سود وری در مصرف انرژی و قابلیت و امکان صرفه جویی ( energy - saving ) در طول هایی که استفاده کننده در محل ذی‌ربط جهت در اختیار گرفتن سیستم حضور ندارد . 
• امکان اتصال به برنامه های تلفن همراه های گوشی هوشمند ( smartphone apps ) تحت عنوان فاکتور مهمی در گزینش سیستم در دست گرفتن از شیوه بدور 
• برنامه های هوشمند متناسب با نیاز و تجهیزات استفاده کننده , به نحوی که نیز برنامه های توسعه یافته برای سیستم دلیل های تازه ارائه گردد و نیز قابلیت و امکان اتصال به سیستم های قبلی جان دار باشد . 
• سهولت استعمال ( ease of use ) به نحوی که هر کاربری بتواند سیستم را صفحه نمایش و در اختیار گرفتن کند . 
• عدم اهمیت مسافت به دلیل استعمال از سیستم وای فای , به نحوی که خلاف سیستم های بی آلایش دارنده ریموت در دست گرفتن اضطراری نیست جهت در اختیار گرفتن کولر صنعتی هوشمند مسافت محدودی در لحاظ گرفته شود . قابلیت تهیه و در اختیار گرفتن از هر جای جهان از روش کانال جهانی وب محیا است . 
• بعضی از سیستم های کولر صنعتی هوشمند این قابلیت و امکان را دارا هستند که آمار به کارگیری استفاده کننده از کولر را ردیابی کنند . این کولرها میتوانند معلوم کنند که پیک مصرف انرژی و سعی کولر در چه مدت های هنگامی از روز یا این که سال بوده است . این تکنولوژی قادر است در کاهش مخارج ناشی از مصرف انرژی زیاد تاثیر گذار باشد . 

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 2:14
برچسب‌ها : نصب کولر گازی,نصب کولر گازی تهران,نصب کولر,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :