حمل مکانیزه نخاله های ساختمانی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  پنج هزار کامیون ویژه حمل نخاله در تهران سوق دهی می گردند 
  فرمان دار تهران خاطرنشان کرد : پنج هزار کامیون ویژه حمل نخاله در مرحله پایتخت موجود هست که بر طبق برنامه هدایت خواهد شد . به نقل از رابطه ها همگانی فرمانداری تهران , عیسی فرهادی در پایان نشست موقعیت حمل پسماندهای ساختمانی شهرتهران و هدایت آن اظهار داشت : درین نشست مقرر شد موقعیت این تعداد کامیون که درسطح بخشها ۲۲ گانه شهرتهران فعال می باشند با تشکیل نشست ای به طور اصولی سنجیده شود . 
  فرمان‌دار تهران تصریح کرد : این گرد هم آیی تا دوهفته آتی به خواسته شرح وظیفه‌های دستگاه های متولی و هم قسمت های رسمی در قضیه هدایت کامیون داران و پیمانکاران کامیون های ویژه حمل نخاله های ساختمانی تشکیل و تصمیمات ضروری گرفته می شود .  حمل نخاله در جنوب تهران
  او بیان کرد : در‌این نشست همینطور به مساله و مشکلات کامیون داران و سوق دهی آن ها در باب موقعیت بیشتر توشه نخاله های ساختمانی تصمیم گیری شود . 
  فرهادی افزود : این بیشتر توشه با دقت به گنجایش آسفالت شهری و توان استاندارد فنی کامیون ها اعم از ترمزها که موجب پیدایش خطراتی در تراز رفت وآمد خیابان ها آن نیز به هنگام شب خواهد بود بر خلاف مورد ها رسمی است . 
  فرمان‌دار تهران اظهار‌کرد : کامیون داران و پیمانکاران که رعایت حد تناژ استاندارد حمل نخاله های ساختمانی را نکنند برخورد رسمی صورت خواهد گرفت . 
  او افزود : در‌این نشست مقرر شد به سفارش نیروی انتظامی , باسکول هایی برای انتخاب وزن کامیون ها در مبادی خروجی شهر تهران تولید شود . 
  فرمان دار تهران اظهار‌کرد : اداره محیط زیست در زمینه ی طرز دفن پسماندهای ساختمانی آنالیز کافی و حتمی را داشته باشد . 
  فرهادی افزود : مقررشد جايگاه بندی پیمانکاران ازطریق رئیس پسماند شهرداری تهران و اتحادیه صنفی ذیربط مبادرت و در نشست دو هفته آتی در گزارشی اعلام شود . 
  او با اشاره به این‌که تخلیه نخاله در کنار اتوبان ها , محل ورود و خروجی شهر تهران مشکلات متعددی ازجمله موجب پیدایش تصادفات و چه بسا مرگ و میر اشخاص شده خاطرنشان کرد : با سوق‌دهی حالت حمل نخاله های ساختمانی و پیمارانکاران , بخش اعظمی از این مشکلات در آتی نزدیک حل خواهد شد . 
  در نشست روز جاری نمایندگان دستگاههایی زیرا نیروی انتظامی , قضایی , رئیس پسماند شهرداری تهران , حفاظت محیط زیست , منابع ارگانیک , صنعت و معدن و اتحادیه های ذی ربط حضور داشتند . 

  حمل مکانیزه نخاله های ساختمانی 

  با نصب جعبه های ويژه صورت می گيرد ; 
  جعبه های حمل نخاله های ساختمانی به طور مکانیزه برای گردآوری نخاله های خرد و فضای سبز در تراز شهر نصب می شود . مدیر سازمان سرویس ها شهری شهرداری اصفهان با اعلام اين خبر اعلام‌کرد : روزمره ۱۲۰۰ بدن ضایعات ساختمانی در شهر اصفهان گردآوری می شود , در این راه شهرداری برای محافظت پاکیزگی شهر و نقل وانتقال نخاله های ساختمانی تجهیزات ویژه ای در حیث گرفته است . غلامرضا ساکتی افزود : به جهت نگهداری پاکیزگی شهر و ایمنی شهروندان , در گروه سرویس ها شهری برای حمل نخاله های کمتر از حجم یک کامیون دربرگیرنده نخاله های خرد , اداره سرویس ها موتوری شهرداری اصفهان قراردادی با یک کمپانی در قالب برگزاری مناقصه انعقاد کرده که مبنی بر این قرارداد جعبه های حمل نخاله در تراز شهر به طور مکانیزه برای شهرداری جهت نخاله های عمرانی , خرد و فضای سبز و نیز برای شهروندان نصب می شود .

  یکی بزرگ ترین گرفتاری ها و جراحت های زیست محیطی , تخلیه نخاله های ساختمانی در کناره کناره این شهر است , از کویر های اطراف شهر گرفته تا بزرگ راه ها و اتوبان های در میان راهی , این در حالی است که مکان هایی برای تخلیه نخاله ها ثبت شده ( همچون گردنه زینل ) مرتبط با گروه کمپانی پسماند شهرداری است ; اما متأسفانه شاهد تخلیه نخاله های ساختمانی در بستر رودخانه و جاده های شهر هستیم . مدیر سازمان سرویس ها شهری شهرداری اصفهان در این زمینه بیان کرد : به مراد کار گسترده این مجموعه , در بخشها متعدد شهری اعم از ناحیه ۶ شهرداری اصفهان دفاتری فعال شده تا بعداز اعلام نیاز شهروندان جعبه های حمل نخاله به طور مکانیزه در نقاط درخواستی نصب شود . او با اشاره به این که جعبه های حمل نخاله از زمان نصب در محل درخواستی تا ۴۸ ساعت زمان برای لبریز سازی داراست و جهت همیاری بیشتر با شهروندان گهگاه تا سه روز نیز در محل درخواست شده باقی میماند , اذعان کرد : گنجایش حمل نخاله این جعبه ها در حدود سه بدن است و با یقین اجرای این طرح به نگهداری زیبایی و تمیزکاری شهر و همینطور دقت بیشتر به مباحث ایمنی شهروندان امداد می نماید . ساکتی یادآور شد : این جعبه ها در کنار ساختمان هایی که تعمیرات دارا هستند یا این که در درحال حاضر ساخت و ساز می باشند , با رعایت مورد ها ایمنی و استانداردهای حیث شده در راهبرد ها نصب می شود . او بابیان این‌که شهروندان هنگام ساخت و ساز یا این که انجام تعمیرات ساختمانی ملزم به به کار گیری از جعبه های حمل نخاله می باشند , اظهارکرد : درصورتی که از این جعبه ها به کارگیری نشود از طرف شهرداری برخوردهای حتمی صورت می‌گیرد ; چون طبق ضابطه شهروندانی که نخاله های ساختمانی را در محل های غیرمجاز تخلیه نمایند , با پیگرد رسمی و جریمه مواجه می‌شوند . ریختن مصالح و نخاله های ساختمانی هنگام تغییرات و ساخت و سازها اعم از تخلفاتی می باشند که رئیس پیشگیری و رفع تخلفات

  نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 ساعت: 23:27
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123