50 هزار تن نخاله در تهران بصورت متوسط روزانه تولید و جمع آوری می شود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

به نقل از رابطه ها همگانی حفاظت محیط زیست استان تهران , بیست و سومی گردهمایی کارگروه مدیر پسماند استان و پنج‌مین گردهمایی درسال جاریبه دبیری محیط زیست استان تهران در محل معاونت عمرانی استانداری تهران برگزار و مساله دارای ارتباط به حوزه پسماندهای ویژه دعوا و تبادل حیث شد . 

این گزارش میافزاید : اعم از فرمان شغل های مهم و با اهمیت این گرد هم آیی بررسی قبول و یا این که عدم دریافت مسئولیت اداره رئیس پسماند شهرداری تهران راجع به مدیر سایتهای پیش گویی شده دفن پسماندهای ویژه بنا شده در زمین ها هوشنگ آباد و عزیز آباد بود که نماینده این اداره در‌این ارتباط کلام از اعلام انصراف و عدم قبول مسئولیت رئیس سایتهای دفن پسماندهای ویژه مذکور به وسیله مدیران شهرداری تهران به دربین آورد و بیان کرد : در‌این ارتباط هیچگونه مسئولیتی به حیث رسمی بر عهده شهرداری تهران نمی‌باشد . به دنبال عبدل زاده نائب رئیس محیط زیست انسانی سازمان کل حفاظت محیط زیست استان تهران یادآوری کرد : درصورت عدم دریافت رئیس سایتهای مذکور از جانب شهرداری تهران طبق مقررات و دین طومار های اجرایی ضابطه رئیس پسماندها , استانداری بایستی مراتب را بمنظور انجام فرآیند مناقصه جهت شناسایی و تعیین پیمانکار ذیصلاح بصورت اطلاع رسانی در مجله های کثیرالانتشار درج کند . 
همینطور ارائه نتایج گرد هم آیی کارشناسی انتخاب روش تعرفه پسماندهای طبابت و بررسی آن اعم از امر شغل های دیگر این نشست بود . 
مهندس عبدل زاده با تشریح قضیه بی خطرسازی آشغال های بیمارستانی اظهار داشت : در شرایط فعلی مرکزها درمانی بعداز بی خطرسازی پسماندهای بیمارستانی هم این آشغال ها باید سوزانده شود . او استقرار آشغال سوز بصورت متمرکز جهت آشغال های بیمارستانی و ویژه را زیاد دارای اهمیت دانست . 
در پی این نشست قضیه رهاسازی نخاله های ساختمانی در کناره خیابانها و لبه شهرهای استان مورد بررسی قرار گرفت . 
درین نشست شرایط جان دار مدیر نخاله های ساختمانی در تهران به وسیله نماینده معاونت پسماندهای عمرانی و ساختمانی شهرداری تهران تشریح شد . او اظهار داشت : 50 هزار بدن نخاله در تهران بصورت میانگین روزمره ساخت و گردآوری می شود و پیش گویی می شود در روزهای آینده به 56 هزار بدن رسد او مراحل استحصال نخاله های ساختمانی را رو به ارتقاء دانست . او از طرق نو حمل و پردازش پسماندهای ساختمانی و هم چگونگی کار در دفترها سرویس ها الکترونیک متعلق به شهرداری تهران حرف اظهار‌کرد . 
در دست گرفتن وسایل حمل نخاله های ساختمانی از روش دوربین های بومی به وسیله شهرداری تهران از سایر نکات مورد اشاره بوسیله نماینده معاونت پسماندهای ساختمانی و عمرانی شهرداری تهران در‌این نشست بود او در جواب به سوال نائب رئیس محیط زیست انسانی سازمان کل حفاظت محیط زیست استان تهران درباره‌ی تخلیه نخاله های ساختمانی در زمین ها کشاورزی اطراف شهر و تغییرکاربری زمین ها مذکور , به استقرار دهیار دراین محدوده ها اشاره نمود و اظهار کرد این زمین ها محدوده کنترلی مرتبط با ما نمیباشد . نماینده معاونت پسماندهای ساختمانی و عمرانی شهرداری تهران از عقدقرارداد با بعضی از شهرداریهای جداگانه اطراف درباره ی سوق‌دهی و تخلیه نخاله های ساختمانی در زمین ها معین شده خبر اعطا کرد و ذکر کرد سفارش میشود همه کامیونهای حمل نخاله به سیستم مجهز شوند . درپایان این زمینه نائب رئیس محیط زیست انسانی سازمان کل حفاظت محیط زیست استان تهران تاکید کرد : حتمی است سیستم های نظارتی و کنترلی شهرداری روی این موردها با شدت بیشتری اعمال گردد . او اظهار داشت : ضمناً اداره رئیس پسماند مکلف است استراتژی‌ها , پیشنهادات و برنامه های عملیاتی خویش را به خواسته ارتقاء بازیافت نخاله های ساختمانی از 20 % به دست کم 50 % را تنظیم و در گردهمایی بعدی کارگروه ارائه کند . 
این گرد‌همایی سه میهمان دیگر نیز داشت . نائب رئیس عمرانی فرمانداری دماوند , شهر‌دار دماوند و مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست این شهرستان که به ارائه گزارش مفصل در زمینه‌ی چگونگی رئیس پسماندهای شهرستان دماوند پرداختند . تشکیل اداره رئیس پسماند شهرستان دماوند و سوق‌دهی شرایط رئیس پسماندهای شهرستان مطابق ضوابط مدیر پسماند اعم از مصوبات این گرد‌همایی بود . /  حمل نخاله ساختمانی شمال تهران

نویسنده : مدیر بازدید : 4 تاريخ : جمعه 11 اسفند 1396 ساعت: 13:24
برچسب‌ها : حمل نخاله,حمل نخاله ساختمانی,حمل نخاله ساختمانی شمال تهران,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :