نخاله روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه در 40 نقطه دپو موقت می‌شود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

 مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه با اشاره به نهایی حالت رئیس نخاله‌های بخش ها زمین‌لرزه زده , اظهار‌کرد : قرار است نخاله‌های ساختمانی روستاها تا قبلی از پایان سال جمع‌آوری و در 40 نقطه به طور موقت دپو شود . 

فریدون یاوری در اعلام کرد و گو با خبر نگار ایسنا , ذکر کرد : بر پایه ی آخری تصمیم جلسات ذی‌ربط , قرار شد نخاله‌های ساختمانی بخشها روستایی با همیاری بنیاد آرامبخش و دهیاری‌ها در نقاطی که از گذشته مکان یابی و بر پایه ی شاخص‌های محیط زیستی و بهداشتی معلوم شده , دپو شود . 

او تعداد این مرکزها را 40 نقطه اظهار‌کرد و ادامه بخشید : مقرر شده تا گذشته از پایان سال نسبت به جمع‌آوری و انتقال نخاله ها به‌این 40 نقطه مبادرت شود . 

به گفته رئیس کل محیط زیست استان کرمانشاه , مکان‌یابی این مرکزها به شکلی انجام یافته که در مسافت معینی از نیز و از بخش ها مسکونی به دور باشند تا ایراد محیط زیستی و بهداشتی برای مردمان تولید نشود . 

یاوری تاکید کرد : این 40 نقطه موقت است و بعد از آن یا این که نخاله‌ها بازیافت خواهد شد و یا این که برای دفن و دپو دایم به مکان دیگری منتقل می‌گردد که در رابطه مکان همیشگی دفن هم می بایست با همیاری دستگاه‌های ذی‌ربط مثل محیط زیست و دانش کده علم ها طبی تصمیم گیری شود . 

او در رابطه نخاله‌های ساختمانی شهر سرپل ذهاب هم گفت : در‌این شهر هم یک نقطه در لبه پروژه بیوکمپوست سرپل ذهاب برای دپو نخاله معلوم شده که نخاله‌ها در اکنون جمع‌آوری و انتقال به‌این مکان است . 

مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه گفت : نهایی تصمیمی که برای نخاله‌های شهر سرپل ذهاب گرفته شده بازیافت آنان با همیاری شهرداری است .  حمل نخاله ساختمانی مرکز تهران

یاوری بابیان این که در روزهای اولِ ز‌لزله به دلیل وضعیت خاصی که وجود داشت قابلیت و امکان تحلیل بر آواربرداری و دپو نخاله‌ها کمبود , تیتر کرد : درین روزها تنی چند از مردمان نخاله‌های خویش را در لبه راه‌ها و یا این که پشت روستاها تخلیه کردند که قرار شده نسبت به جمع‌آوری این نخاله‌ها هم مبادرت شود . 

او با اشاره به نزدیک شدن فصل گرما و مشکلات محیط زیستی و بهداشتی ناشی از وجود نخاله‌ها در کناره بخش ها مسکونی , متذکر شد : بیشتر نخاله‌ها از کناره منازل و محل معاش مردمان بدور شده و محیط زیست بر پروسه رئیس نخاله‌ها آنالیز بدون شوخی دارااست . 

ممنوعیت اسکان شبانه در حوالی آبشار یاسوج/برگزاری 12 جشن نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد 

قیم فرمانداری شهرستان بویراحمد از ممنوعیت اسکان شبانه در آبشار یاسوج خبر اعطا کرد . 

به نقل از ایسنا , شاهرخ کناری در نشست ستاد سرویس ها مهاجرت استان افزود : با اعتنا به کمبود نوروفروغ واجب , برای تامین امنیت خوب تر و به سمت تصمیم ستاد سرویس ها هجرت شهرستان بویراحمد , اسکان شبانه مسافر در بوستان آبشار یاسوج ممنوع است . 

او اظهارکرد : در جهت اسکان خوبتر , بیشتراز ۸۶ مکتب برای اسکان مسافرین در حیث گرفته شده‌است و بوستان های شهر یاسوج هم فراهم میزبانی از مسافران می‌شوند . 

قیم فرمانداری شهرستان بویراحمد با اشاره به جلسات ستاد سرویس ها مهاجرت شهرستان , بیان کرد : ستاد سرویس ها مسافرت شهرستان ۳۹ مصوبه داشته است . کمیته هماهنگی کارها شهرداری ها و دهیاری ها بایستی به سر گروهی شهر یاسوج برگزار و هر ۱۵ روز یکبار مصوبات را ارائه دهند . 

کناری بر تامین نوروفروغ آبشار یاسوج تاکید و تصریح کرد : همینطور تصحیح کانال برق و رفع خلل درختانی که منجر جدا برق می گردند , لازم است . 

او جهت دهی حالت دفن آشغال و رئیس پسماند را از سایر مصوبات این ستاد دانست و ادامه بخشید : در دست گرفتن و بررسی شرایط پاک سازی آشغال و نخاله در بخش ها متفاوت هم اجرایی می شود . 

قیم فرمانداری شهرستان بویراحمد بر ایمن سازی مکان های دارنده خطر غرق شدگی با نصب تابلو تاکید و گفت : همینطور توزیع بروشورهای آگهی مکان های توریسم شهرستان واجب است . 

کناری با اشاره به ضرورت جهت دهی سوئیتهای اجاره ای , از برخورد رسمی با آپارتمان های سوای جواز خبر بخشید . 

او از ممنوعیت هرگونه حفاری در شهرستان بویراحمد خبر اعطا کرد و طولانی تر کرد : همینطور نوسازی و ترمیم همگی حفاری ها حداکثر تا ۲۵ اسفند ماه حتمی است . 

مدیرکل ارثیه فرهنگی , صنعت های دستی و توریسم کهگیلویه و بویراحمد هم از برگزاری 12 پایکوبی طی روزها تعطیلات عید نوروز در شهرستانهای استان خبرداد . 

محمود باقری در نشست ستاد سرویس ها مهاجرت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد : انگیزه از برگزاری این نشست هماهنگی و آمادگی بیشتر دستگاه‌های عضو سرویس ها هجرت , بررسی نقاط قوت و ضعف و کاهش مشکلات و چالش‌ها درین حوزه و ارتقا کیفیت سرویس ها مطرح شده به مسافران و گردشگرانی است که‌این استان را تحت عنوان مقصد خویش در روزها عید نوروز تعیین می نمایند . 

او از برگزاری مانور مشترک دستگاه‌های عضو ستاد سرویس ها مسافرت استان خبر اعطا کرد و افزود : این مانور 25 اسفند برگزار میشود و توقع داریم که همگی دستگاه‌ها از جمله پلیس پند و رانندگی , سازمان کل معضل و غیره با تمام توان خودرویی در‌این مانور حضور پیدا نمایند . 

مدیرکل به جا مانده فرهنگی , صنعت های دستی و توریسم کهگیلویه و بویراحمد اعلام‌کرد : با اعتنا به گزینش شهرهای برتر توریسم میهن بر پایه ی شیوه‌نامه تعیین شهر برتر , سه شهر استان را تحت عنوان شهرهای برتر در مشاجره ارائه سرویس ها به گردشگران در روزها عید باستانی تعیین می کنیم . 

باقری تصریح کرد : با اعتنا به تصمیمات اتخاذ شده در کمیته اطلاع‌رسانی مقرر شد برای پرهیز از ارائه آمارهای متعدد , اطلاع‌رسانی درباره با مساله متعدد عید نوروز 97 از جمله جشنواره‌ها , تصادفات و غیره به وسیله سخنگوی ستاد سرویس ها مهاجرت که با حضور استاندار انتخاب می شود , صورت بپذیرد . 

او بابیان این‌که جشنواره‌های مربوط به روز ها عید باستانی می بایست با شرکت کردن مساعی تمامی دستگاه‌ها برگزار شود , ادامه اعطا کرد : تمهیداتی اندیشیده شود که سالن‌های ورزشی و فرهنگی برای اسکان واجب مسافران و گردشگران در موقع نیاز فراهم باشند . 

مدیرکل ارثیه فرهنگی , صنعت های دستی و توریسم کهگیلویه و بویراحمد خواهان ترمیم حفاری‌ها به وسیله دستگاه‌های خدمات‌رسان تا 25 اسفند شد و تیتر کرد : برنامه تجلیل از کارایی کمیته‌های 10‌گانه ستاد سرویس ها هجرت پس از روزها عید باستانی انجام میشود . 

باقری از برگزاری 12 جشن و پایکوبی در روز ها عید باستانی خبر بخشید و تاکید کرد : از این تعداد , هشت پایکوبی با تیتر «صدای بهار» در هشت شهرستان استان و چهار جشن و پای کوبی نیز با تیتر «نوروزگاه» در تراز استان برگزار می گردد . 

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : جمعه 25 اسفند 1396 ساعت: 22:45
برچسب‌ها : حمل نخاله.نخاله ساختمانی.حمل نخاله ساختمانی مرکز تهران,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :