حمل نخاله ساختمانی با نیسان , خاور , کمپرسی , کامیون

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

حمل نخاله ساختمانی مرکز تهران
بارگیری , حمل و تخلیه ( ضایعات ) نخاله ساختمانی با نیسان , خاور , کمپرسی , کامیون با قیمت خوب و در محل مجاز 

بارگیری , حمل و تحویل مصالح ساختمانی با قیمت ارزان در تهران 
با کامیون , خاور , نیسان سایپا , وانت در همگی نقاط تهران با قیمتهای مطلوب 

همینطور : 
حمل پودر سنگ حمل گچ کیفیت عالی , حمل سیمان , حمل پوکه 
توسط کمپرسی روستا چرخ کمپرسی تک , خاور سایپا به سرتاسر نقاط شهر در اسرع وقت با نازل ترین بها با اکیپ متبحر 

ضایعات ساختمانی یا این که نخاله‌های ساختمانی , عبارت است از موادی که به صورت تحمیلی و تصادفی در عملیات ساخت‌وساز ساخت می شود . این ضایعات دربرگیرنده مصالح ساختمانی از قبیل عایق , میخ , سیم برق , میلگرد و همینطور ضایعات حاصل از فرآیند آماده‌سازی مقدماتی محل پروژه همچون مصالح لایروبی , کنده درختان و قلوه سنگها می‌گردد . نخاله‌های ساختمانی , احتمالا دارنده سرب , آزبست و یا این که بقیه مواد خطرناک باشد . 
بعضی از اجزای ضایعات ساختمانی همچون دیوار کم آب در پروسه دفن , از خویش گاز سمی سولفید هیدروژن منتشر مینمایند . به این ترتیب برای محیط زیست تولید انواع می‌نمایند و می بایست در محل مجاز تخلیه شوند . 

بارگیری , حمل و تخلیه ( ضایعات ) نخاله ساختمانی در محل مجاز 
با نیسان , خاور , کمپرسی , کامیون با قیمت ارزان و در محل مجاز 
ضرورت مدیر کامیون های اختصاصی حمل نخاله های ساختمانی 
رییس سازمان محیط زیست شهر تهران بابیان این که کامیون های منحصربه‌فرد حمل نخاله های ساختمانی می بایست مدیر و مجهز به gps شوند , تاکید کرد : اضطراری است تصفیه منزل شیرابه راس دفع آراد کوه به روزرسانی شود . 

به نقل از تهران پرس ; محمدحسین بازگیر رییس سازمان محیط زیست شهر تهران در اظهار‌کرد وگویی با اشاره به این‌که در حوزه مدیر پسماند شهر تهران دو گروه درگیر عمل می باشند , ذکر کرد : یکی آنان گود آبعلی است که پسماندهای عمرانی و نخاله های ساختمانی شهری دراین مکان رئیس میشوند و دیگری مجتمع پردازش و دفع آرادکوه است که آشغال های خانگی به آن جا حمل می شود . 

مدیریت سازمان محیط زیست شهر تهران بابیان این‌که در وب سایت آرادکوه روزمره بیشتراز ۸۰۰۰ بدن آشغال وارد می شود , تصریح کرد : قسمتی از این آشغال ها پردازش و بازیافت و چکیده دیگری به کمپوست تبدیل میشوند . همینطور یک آشغال سوز مرکزی ۲۰۰ تنی و محلی برای دفع پسماندهای طبی درین وب سایت موجود است . 

بازگیر ادامه اعطا کرد : در گود آبعلی هم یک واحد بازیافت شن و ماسه به گنجایش حدود ۴۰۰۰ بدن و یک سیستم هاضم آشغال سوز با گنجایش ۳۰۰ بدن برای ساخت برق از آشغال ها موجود هست . 

او با اشاره به این که روزمره به صورت میانگین حدود ۵۰ هزار بدن نخاله های ساختمانی و پسماندهای عمرانی به گود آبعلی وارد می شود , تصریح کرد : هر دو راس دفع پسماند آبعلی و آرادکوه نیاز دارا هستند تا به صورت همیشگی به روزرسانی شوند . نقص‌ حساس ما در تارنما دفع پسماند آرادکوه متصاعد شدن بوی نامطبوعی از آن است تا جایی که در مسیر فرودگاه امام ( ره ) هم این عطر احساس میشود . 

مدیر سازمان محیط زیست شهر تهران بابیان این که نقص‌ گود آبعلی هم طول آشغال و دپوی مضاعف در آن است , خاطرنشان کرد : حجم متعددی از آشغال طی سالهای زیاد دراین مکان دپو شده‌است . اگر چه که در سالهای اخیر اقداماتی برای بهبود شرایط زیست محیطی این محل انجام یافته اما هنوز کفایت نمیکند . 

او با تاکید بر این که کامیون های منحصر به فرد حمل نخاله های ساختمانی بایستی هدایت شوند و پیمانکاران حمل نخاله ها زیر مدیر مطلوب و هوشمند قرار بگیرند , بیان کرد : کامیون های حمل نخاله می بایست مجهز به GPS شوند تا مسیر رفت و آمد آن‌ها معلوم شود و قابلیت و امکان تخلیه آشغال در هر مکان ای را نداشته باشند . 

به گفته بازگیر در راس دفع آشغال آرادکوه هم شیرابه هایی ایجاد می شود که می بایست تصفیه شود و تصفیه منزل شیرابه این راس دفع آشغال مجهز شدن و آپدیت شود . 

او در پایان با تاکید بر این که اختلال با اهمیت در قضیه مدیر پسماند تفکیک نکردن آشغال از مبدا است , تصریح کرد : دراین مورد می بایست زیرساخت های حتمی بوسیله شهرداری تهران مهیا شود آنگاه مبادرت به فرهنگ و تمدن سازی و فراگیری کنیم تا پسماندهای تفکیک نشده در تراز شهر نداشته باشیم . 
گزیده : آمارها نشان می دهد که روزمره در تهران بیش تر از 42000 بدن نخاله ساختمانی دفع میشود . این میزان نخاله تولیدی در تهران و بقیه کلان شهرها تبعات زیست محیطی نامطلوب داراست . درحالی که علیرغم ثبت ضابطه رئیس پسماند در سال 1384و عملکرد های انجام یافته برای صنعتی سازی ساختمان در کشورمان , هنوز مدیریتی روی نخاله ها صورت نمی گیرد . تجربیات دیگر کشورها همچون ایالات متحده , آلمان , تایوان و انگلیس نشان می‌دهد که از روش رئیس تخریب , میزان پسماندهای تولیدی در طی تخریب قابل کاهش بوده وهمچنین به وسیله بازیافت واستفاده دوباره از آن‌ها می توان از محیط زیست حفاظت کرد . در‌این پایان طومار در حالی که توجیه اقتصادی عملیات بازیافت نخاله ساختمانی به روشنی نشان داده شده , ساخت تعدادی صنعت های وفرصت های شغلی بخشی از لاینفک عملیات بازیافت نخاله میباشد . درین تحقیق خطوط راهنمای رئیس پیرامون کاهش نخاله ها از روش بررسی و ابلاغ تجربیات بقیه کشورها در رئیس نخاله ها وبررسی آن خطوط راهنما از نقطه ایده ها متفاوت همچون پباده سازی , تدارک مصالح , تناسب , راه‌اندازی , حفاظت وتخریب تدوین کردن شده‌است , که به وقوع پیوستن آن خطوط راهنما قادر است سرزمین را ازحالت نامطلوب فعلی ارتقا دهد .

نویسنده : مدیر بازدید : 21 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 22:09
برچسب‌ها : حمل نخاله، حمل با کامیون،نخاله ساختمانی,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :