نگهداری و سرویس کولر گازی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

خدمت کولر گازی بایستی به طور زمان ای صورت پذیرد تا قدمت موءثر و تلاش کولر گازی ارتقا یابد . تعمیر و ردوبدل قطعات کولر گازی در صورت لزوم می‌تواند از پیدایش مشکلات دور از شوخی و زخم به بخش های با اهمیت کولر گازی پیشگیری نماید . تعمیر کولر گازی کاری تخصصی است البته با خدمت به موقع می توان جلوی جراحت های بعدی را گرفت . 

سرویس کولر گازی و شستشوی پنل داخلی 
ابتدا برق با اهمیت دستگاه را جدا کرده آن گاه مبادرت به خدمت کولر گازی فرمایید . حالا کادر جلویی پنل داخلی را گشوده نمایید نیاز یبه به کار گیری از پیچ گوشتی نیست . با گشودن کادر پنل , فیلترها در معرض رویت کرد قرار میگیرند . دوتا غربال را بیرون کرده و پاک نمایید . برای پاک کردن و شستن غربال کولر گازی , می توان از فشارآب یاری گرفت . به کار گیری از شوینده برای شستن غربال ضرورتی ندارد . 

با استعمال از آب و با امداد آب پاش روی کویل های کولر آب پاشیده و این نصیب را پاک نمایید . استعمال از مسواک برای پاک کردن کویل ها مضاعف کاربردی است . در شرایطی که کولر گازی در حوالی آشپزخانه نصب شده باشد باید کویل ها را با به کار گیری از مایع گاز تمیز کن و یا این که دستگاه بخار شوی پاک کرد . چربی ها و بخارات غذایی روی کویل ها را آلوده و آلوده و کثیف می نماید که بایستی بر طرف شود . 

هنگام پاک کردن سنسور فراوان مراقب باشید . نقص‌ در سعی سنسور سبب ساز به عدم تهیه و تنظیم دمای محیط می شود . در صورت انواع در در دست گرفتن و تهیه و تنظیم دما با سرویسکار کولر گازی تماس حاصل نمایید . 

اکنون کادر پنل جلویی را ببندید . خدمت کولر گازی را با خدمت پنل فرنگی ادامه دهید . فراموش نکنید برق محل ورود حتما جدا باشد . 

نصیب پشت کولر و کندانسور را با به کار گیری از فشار آب کارواش خانگی میتوانید به خیر منزه فرمائید . تر شدن حرفه بیرونی در هنگام شستشوی کندانسور مشکلی تولید نخواهد کرد . رشته بیرونی عایق است و جراحت نخواهد روءیت کرد . اعتنا فرمائید فشار آب بسیار نباشید چون به قطعات الحاقی زخم میرساند . 

به باکس برق نگاه فرمایید ممکن است آکنده از گرد و غبار است . با پاک کردن این نصیب خدمت کولر گازی را ادامه دهید . با پیچ گوشتی تمامی پیچ های سیم برق را ببندید احتمال شل بودن پیچ در‌این نصیب مضاعف است . علت حساس صدای کولر گازی در هنگام کار کردن مرتبط با عالی بسته نشدن و لق شدن پیچ های پنل بیرونی است . این کار را با توجه انجام دهید . توجه فرمایید در صورت هر مدل زخم به باکس برق , کولر گازی کار کشته به کار کردن نخواهد بود . 

آموزش افزایش خنک کنندگی کولرگازی و کولرهای آبی 
درباره با فراگیری ارتقاء خنک کنندگی کولرگازی و کولرهای آبی‌رنگ و نقش آنها در زندگی‌های مدرن می بایست اذعان داشت که به دلیل شرایط جغرافیایی سرزمین عزیزمان کشور ایران و آب‌وهوای گرمش و همینطور فراروگریز وصال فصول گرم , کولرها به‌نوعی در منزلت وسایل حتمی برای تأمین رفاه خانواده قرارگرفته‌اند . به‌طوری‌که امروزه بیش تر از ۶۵ درصد خانوارهای شهری و حدود ۲۰ درصد خانوارهای روستایی از این دستگاه به کار گیری می‌نمایند . احتمال دارد جذاب باشد که بدانید اکنون در حدود ۸/۵ تا ۹ میلیون کولر در خانوارهای اهل ایران موجود هست و سالیانه نزدیک به ۵۰۰ هزار دستگاه تازه به ایجاد می رسد . 

حتماً می دانید که کولرهای آبی رنگ , فراوان کمتر از کولرهای گازی برق مصرف می نمایند ( ۵۰۰ وات در قبال ۲۰۰۰ وات ) و تعداد کولرهای آبی‌ مورداستفاده , مضاعف بیشتر از کولرهای گازی در خانه‌ها و اماکن دیگر است . در خصوص کولرهای گازی می بایست اظهار‌کرد که کارکرد این دستگاه‌ها شباهت متعددی به سیستم یخچال فریزر دارااست و خوب تر است در بخش ها گرمسیری و زیاد مرطوب مورداستفاده قرار گیرند البته در کنار بازدهی خوب تر آنها بایستی این نکته را نیز خاطرنشان کرد که بها و هزینه محافظت از آن ها به‌مراتب فراتر از کولرهای آبی رنگ است . البته در صورتی‌که به هر نحوی می خواهید بازدهی یا این که به عبارتی اثر خنکی کولرهای خویش را تا بالاترین حد ارتقا دهید حتمی است نکاتی چندین را به خاطر داشته و انجام دهید . اعتنا داشته باشید در لحاظ به چنگ آوردن این نکات علاوه بر بهره‌مندی از بازدهی فراتر , هزینه‌های کمتر مصرف انرژی را هم برای شما به همراه خواهد داشت . 

طریقه افزایش بهره‌وری و خنک کنندگی کولرگازی 
اولی نکته در زمینه‌ی تناسب گنجایش کولرگازی با متراژ مکان موردنظر است . مضاعف اهمیت داراست که گنجایش برودتی کولرگازی متناسب با فضای مورداستفاده و حالت آب‌وهوایی محل معاش ( ازلحاظ دما و رطوبت ) تعیین شود . کولرگازی های بزرگ‌تر از حد نیاز صرفا منجر مصرف بی‌مورد انرژی الکتریکی میشوند . از کولرهای گازی برای بخشها گرم و مرطوب استعمال نمایید . 

کلید باد زن ( حرفه ) در کولرهای گازی به شما قابلیت و امکان میدهد هنگام شب از دستگاه صرفا برای تهویه به کار گیری نمایید . این آیتم , هزینه برق مصرفی کولرگازی را به میزان متعددی کاهش میدهد . 

به کار گیری بی‌مورد و یا این که هم زمان از وسایل خانگی گرمازا مثل : اجاق گاز , سماور , لامپ‌های گوناگون و . . منجر ارتقا گرمای دفتر کار و سکونت می‌گردد و نیاز به استعمال از کولر را ارتقاء میدهد . حتی‌الامکان از روشن کردن بی‌دلیل وسایلی مانند مورد ها ذکرشده اجتناب فرمایید . 

برای کاهش هزینه‌های مصرف انرژی و ساخت گرما بوسیله وسایل , خوب تر است کارهایی مانند پخت‌وپز , شستشو و اتوکشی را در ساعاتی انجام دهید که گرمای هوا کمتر است . 

همان‌طور که می دانید کولرهای گازی ازجمله پرمصرف‌ترین وسایل خانگی میباشند . به این ترتیب درصورتی‌که ضرورتی به به کارگیری از این گونه کولر نیست خوبتر است در استعمال از آنها دوری کنید . در توان قابلیت از روشن نگه‌داشتن مداوم کولرگازی طی روز خودداری کنید . البته در شرایطی‌که استعمال از کولرهای گازی لازم است می بایست کارایی شود تا از استعمال در ساعت پیک مصرف برق ( از نیم ساعت قبلی از اذان مغرب تا ۳ ساعت بعدازآن ) که مصرف انرژی الکتریکی در کانال برق مرزوبوم به حداکثر می رسد دوری کرد . 

مدام به یاد داشته باشید هنگام خرید دستگاهی را تعیین فرمایید که دارنده آرم استاندارد و برچسب انرژی باشد و با دقت به برچسب انرژی دارنده بالاترین جايگاه همت و بازدهی باشد . سرویس کولر گازی

نویسنده : مدیر بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 14 اسفند 1396 ساعت: 0:55
برچسب‌ها : سرویس کولرگازی,کولر گازی,سرویس و تعمیر کولر,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :