چگونه از گرفتگی توالت جلوگیری کنیم؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

گرفتگی سرویس بهداشتی اعم از مسائلی است که با فیس دادن آن تمام اعضای خانواده را به دردسر می اندازد و احتمالا به سیستم فاضلاب خانه زخم می‌رساند . درک کردن این که چه مسائلی سبب ساز گرفتگی سرویس بهداشتی می شود برای تمامی ی اعضای خانواده و چه بسا طفل ها اضطراری است . کلیه ی ما هنگامی با گرفتگی سرویس بهداشتی مواجه می شویم تصور می کنیم که علت آن پرشدن چاه دستشویی است البته مدام اینطور نیست . گهگاه بی احتیاطی های ما منجر مالامال شدن چاه سرویس بهداشتی می شود . دراین نصیب مهم‌ترین مسائلی که اکثرا باعث گرفتگی چاه سرویس بهداشتی می شود را برای شما اورده ایم تا با رعایت ان ها نیاز به هیچ نوع کمپانی تخلیه چاه و فاضلاب نداشته باشید . 

1 - هر چیزی را درون چاه توالت نریزید : 
گهگاه اشخاص هرچیزی را به دورن چاه سرویس بهداشتی خارجی میریزند . هرقطعه ی جامدی که به دورن چاه رود سبب ساز گرفتگی چاه فاضلاب خواهد شد . این قطعات قادر است دربرگیرنده قطعات پلاستیکی , چربی , گیسو , صفحه و … باشد . بعضی وقت ها سیستم تخلیه چاه فاضلاب میتواند آن را دفع نماید و به دورن چاه سپتیک بریزد . البته گهگاه هم باعث خفه کردن سیستم فاضلاب و گرفتگی ان خواهد شد . 

2 - انداختن دستمال کاغذی در توالت : 
عمده اشخاص برای رعایت بهداشت ار دستمال کاغذی در دستشویی به کارگیری می نمایند و سوای اعتنا به رفتگی چاه دستشویی ان را به داخل چاه می اندازد . این فرمان هم باعث رفتگی چاه خواهد شد . خوب تر است با قرار دادن یه سطل آشغال در سرویس بهداشتی بدین فرمان در خانه خویش خاتمه دهید تا در گیر دردسرهای تخلیه چاه نشوید . 

3 - به حداقل رساندن چیز هایی که در توالت قرار داده اید : 
قفسه ی باطن دستشویی می بایست صرفا مشتمل بر چیزهای اضطراری باشد . همت نمایید قفسه و یا این که طاقچه ی دورن سرویس بهداشتی را دقیقا بالای کاسه سرویس بهداشتی قرار ندهید . سقوط هرچیزی مثل صابون و یا این که مواد شستشو ی دیگر به باطن کاسه سرویس بهداشتی باعث گرفتگی آن خواهد شد . 

4 - راه صحیح بازکردن رفتگی توالت را یاد بگیرید : 
روش های مطلوب و مفید متعددی برای گشودن گرفتگی سرویس بهداشتی وجود دارا‌هستند که می بایست ان ها را یاد بگیرید تا در حالت اضطراری نیازی به موسسه ها تخلیه چاه نداشته باشد . 

5 - به کودک های خود آموزش های لازم را بدهید : 
گهگاه خردسال ها با بردن اثاثیه بازی های خویش به دسشویی یا این که خزینه و بی احتیاطی منجر گرفتگی چاه سرویس بهداشتی می‌شوند . می بایست به ان ها آمزش بدهید که هیچ وسیله ای را به دورن چاه دستشویی نیندازند . و از آنان بخواهید اثاثیه بازی های خویش را به دسشویی نبرند . 


افتادن صابون در چاه توالت 
محافظت صابون در طاقچه های بالای دستشویی موجب می شود مشکلی نظیر افتادن صابون در چاه سرویس بهداشتی به وجود آید . 
صابون های دشوار و بزرگ زمان هنگامی متعددی ارتفاع میکشد تا در لوله های دستشویی پاک شود و منش لوله ای سرویس بهداشتی بازشود . شاید شما زمان هاست که چشم به راه رفع گرفتگی دستشویی میباشید البته هنوز آب به رنج تحت میرود . 

حوصله کردن برای آب شدن صابون یا این که شکستن آن شاید ایام یا این که هفته ها به ارتفاع بینجامد که در ین حالت در صورتی یک دستشویی بیشتر در خانه نداشته باشید موقعیت را برای شما سختر می نماید . 

در‌حالتی که صابون در جزو لوله که آب در آن تجمع یافته است گیر کرده‌باشد خیلی زود حل خواهد شد . ولی در‌حالتی که در بخش های دیگر باشد امداد تصاحب کردن از آب قادر است به شما در بازکردن لوله ی سرویس بهداشتی یاری دهد . 

روش های موثر برای حل کردن صابون در لوله ی توالت : 
برای از در میان بردن صابون گیر کرده در چاه سرویس بهداشتی یک سری کتری آب جوش را در چاه دستشویی تخلیه نمائید . داغ بودن آب در قابل انعطاف شدن صابون و رفع گرفتگی دستشویی اثرگذار خواهد بود . لوله بازکنی راس تهران , لوله بازکنی شرق تهران 

درصورتی که صابون به راحتی در لوله از فی مابین نرفت میتواند با یاری فنر لوله بازکنی که یک دستگاه پرکاربرد در شرکت ها لوله بازکنی است صابون را شکسته و آن را درسمت لوله ی کلیدی ساماندهی نمائید . درصورتی که فنر لوله بازکن در اختیار ندارید میتوانید یک فنر لوله بازکن خانگی بسازید . 

برای ساخت فنر لوله بازکن می‌توانید از یک جالباسی به کارگیری نمایید . جالباسی آهنی را بازکرده و رمز آن را با دستمال پیچیده و با نوار چسب سفت فرمایید و بعد آن را به باطن لوله سرویس بهداشتی بفرسید . در حالتی که نتوانستید صابون را بیابید و برنده به شکستن آن نشدید می‌توانید از یک لوله کش یاری بگیرید . 

لوله کش با ابزارهای لوله بازکنی و مته های منحصر فارغ از جراحت رساندن به لوله ی سرویس بهداشتی هر جور گرفتگی را برطرف خواهند نمود .  در آوردن جسم از چاه

نویسنده : مدیر بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت: 1:11
برچسب‌ها : در آوردن جسم از چاه,بیرون آوردن جسم از چاه,افتادن جسم در چاه,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :