روش باز کردن گرفتگی لوله با تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

به حیث می‌رسد به چنگ آوردن چاه دستشویی در غیر مناسب ترین زمان حادثه می افتد . خوشبختانه در خیلی از مورد ها شما می‌توانید فارغ از پرداخت هیچ هزینه ای اختلال گرفتگی چاه و لوله دستشویی یا این که توالت را خودتان حل فرمائید . اختلال بخش اعظم این گرفتگی های چاه را میتوانید با به کار گیری از یک … یا این که یک محلول تمیزکننده چاه خانگی که از آب داغ , جوش شیرین و سرکه تشکیل‌شده , حل نمایید . در گرفتگی های عمیق خیس روشهای مختلف دیگری موجود هست . تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه امیدوار است با ارائه این مقاله آموزشی در ۷ نصیب شما دوستان عزیز را در حل خلل تخلیه چاه و لوله بازکنی یاری و کمک کند . لوله بازکنی تهران

روش سوم : تنظیم یک محلول لوله بازکن خانگی 
۱ - نصف گالن آب را گرم فرمایید : 
درصورتی که حس می‌کنید که دستشویی به رنج نگرفته است میتوانید از یک محلول خانگی از مخلوط آب گرم , جوش شیرین و سرکه به جای خرید مخلوط های شیمیایی تجاری و کارخانه ای استعمال کنید . برای این فعالیت ابتدا نصف گالن آب را گرم نمایید . آن‌گاه درحالیکه موادتشکیل دهنده دیگر را درون کاسه دستشویی می ریزید اذن دهید برای مدتی آب ولرم شود . 

۲ - یک فنجان جوش شیرین و دو فنجان سرکه به باطن کاسه دستشویی بریزید : 

جوش شیرین و سرکه یک مخلوط شیمیایی را به وجود می‌آورند که برای از فی مابین بردن مانع ها چاه و لوله موءثر است . ادغام اینها با نیز یک صدای فش فش مضاعف را ایجاد می نماید .

۳ - آب ولرم را باطن کاسه دستشویی بریزید : 

کارایی فرمایید آن را از نزدیکترین طول به باطن کاسه دستشویی بریزید . فشار آب خویش باعث می شود گرفتگی چاه یا این که لوله زودتر رفع شود . 

۴ - اذن دهید محلول یک شب بماند : 

صبح فردا می‌توانید گشوده شدن گرفتگی چاه یا این که لوله را با آب آزمون نمائید . در شرایطی‌که جسم خیلی مشقت منجر این فرمان نباشد , این روش بخوبی پاسخ خواهد اعطا کرد . در حالتی‌که با اولی فلاش تانک متوجه شدید آب عبور نمی‌کند بایستی از طریق های دیگر را آزمون فرمائید . 

گشوده نیز تاکید می‌کنیم که‌این روش درصورتی پاسخ خواهد بخشید که مواد طبیعی یا این که غیر رنج برهان گرفتگی چاه یا این که لوله شده باشد! 
یادگرفتن گشودن گرفتگی لوله سرویس بهداشتی با فنر لوله بازکن 

به لحاظ میرسد به دست آوردن چاه سرویس بهداشتی در نامطلوب ترین زمان حادثه می افتد . خوشبختانه در خیلی از موردها شما می‌توانید فارغ از پرداخت هیچ هزینه ای ایراد گرفتگی چاه و لوله سرویس بهداشتی یا این که سرویس بهداشتی را خودتان حل کنید . خلل عمده این گرفتگی های چاه را میتوانید با به کار گیری از یک … یا این که یک محلول تمیزکننده چاه خانگی که از آب داغ , جوش شیرین و سرکه تشکیل‌شده , حل فرمایید . در گرفتگی های عمیق خیس روشهای مختلف دیگری موجود است . تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه امیدوار است با ارائه این مقاله آموزشی در ۷ نصیب شما دوستان خوب را در حل اختلال تخلیه چاه و لوله بازکنی امداد و امداد کند . 

روش سوم : به کارگیری از فنر لوله بازکن 
۱ - یک فنر لوله بازکن بخرید یا این که قرض بگیرید : 
درین روش شما از وسیله ای به کارگیری میکنید که با به کارگیری از وضعیت مار مدل آن می‌توانید وسایلی که در باطن چاه یا این که لوله گیر کرده اند را بیرون نموده و مسیر جنبش آب را گشوده فرمائید . دیگر مزیت این روش این است که هیچ آسیبی به توالت شما نمی زند . 

۲ - یک طرف فنر لوله بازکن را در باطن چاه یا این که لوله فرو نمایید : 

آنقدر فنر لوله بازکن را به پائین فشار دهید تا به یک انسداد در چاه یا این که لوله برسید . 

۳ - فنر را پیچ و خم دهید و بر انسداد به‌وجود آمده فشار وارد فرمائید : 

انگیزه از این عمل این است تا جسم یا این که انسداد را به تکه های کوچکتر خرد کنیم تا براحتی بتوانند در چاه یا این که لوله تکان نمایند . این فعالیت را تا دقایقی انجام دهید تا انسداد به وجود آمده بکلی رفع شود . آن‌گاه فلاش تانک را بزنید تا آب جریان یابد . 

۴ - جنبش فنر را بصورت برعکس انجام دهید : 

فنر لوله بازکن را در جهت عکس بچرخانید بخصوص زمانی که جسم مشقت منجر انسداد شده باشد . 

در حالتی که با استعمال از فنر لوله بازکن نتوانستید اختلال تخلیه چاه و لوله بازکنی خویش را حل فرمایید حتما با سرویس ها تماس حاصل نمایید . 

نویسنده : مدیر بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397 ساعت: 0:23
برچسب‌ها : لوله باز کن,لوله بازکنی تهران,لوله باز کن در تهران,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :