برای از بین بردن بوی بد فاضلاب چه باید کرد؟

ساخت وبلاگ
چکیده : از بین بردن بوی بد فاضلاب , از میان بردن بوی بد فاضلاب منزل از دربین بردن بوی بد فاضلاب نشر... با عنوان : برای از بین بردن بوی بد فاضلاب چه باید کرد؟ بخوانید :

از بین بردن بوی بد فاضلاب , از میان بردن بوی بد فاضلاب منزل 

از دربین بردن بوی بد فاضلاب نشر داده شده در فضای منزل که ناشی از نشت گاز سمی و گاز فاضلاب به باطن منزل است رویکرد هایی دارااست که به دنبال برایتان خوا هیم خاطرنشان کرد . 

راه حل مشکل بوی بد فاضلاب 
از دربین بردن بوی بد فاضلاب نشر داده شده در فضای منزل که ناشی از نشت گاز سمی و گاز فاضلاب به درون منزل است راه هایی داراست که پیرو این مقاله برایتان خوا هیم اعلام‌کرد . بوی بد فاضلاب 

دلیل بوی بد فاضلاب در منزل چیست؟ 

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا این که گاز فاضلاب به باطن خانه است . این عطر قادر است مستمر باشد و یا این که تنها در زمانهای مختلفی به مشام رسد . قادر است فراوان غلیظ باشد و یا این که بوی رقیقی داشته باشد . 

همان طور که شما نیز شم نموده اید این رایحه میتواند بویی مشابه بوی تخم مرغ گندیده یا این که ماهی یا این که جنازه گندیده داشته باشد . میتواند در آشپزخانه , دستشویی , خزینه و یا این که هرجای دیگر از ساختمان به مشام رسد . 

چگونه بوی بد فاضلاب در منزل را از بین ببریم؟ 

راه اول : 

همینطور بخوانید : رفع بوی بد نقاط گوناگون تن با این نکات 
یک چهارم تا یک دوم واحداندازه گیری جوش شیرین را در فاضلاب بریزید . یک دوم واحد اندازه گیری سرکه سپید نیز به آن بیفزایید . آنرا در فاضلاب بریزید و در فاضلاب را بپوشانید . 

جوش شیرین 

از دربین بردن بوی بد فاضلاب با جوش شیرین 
راه دوم : 

یک کیلو آهک را با 10 لیتر آب ترکیب کرده بعداز یک‌سری ساعت آن را حرکت داده و از صافی بگذرانید و صاف کرده آن را خیر برای مدتی کوتاه برای مدتی دراز در توالت تخلیه نمائید . 

راه سوم : 

مخلوط نمک و جوش شیرین , محلول فراوان قادر و از دربین غالب بوی بد فاضلاب است . یک جام نمک و یک استکان جوش شیرین را به همراه یک کتری آب جوش به درون چاه فاضلاب بریزید تا از خارج زدن بوی نامطلوب آن دوری نمایید . 
علت به دست آوردن بوی بد و نامطبوع در چاه دستشویی و چاره آن : 
بخش اعظم مسایلی که خیلی از خانواده ها با آن دستو پنجه قابل انعطاف می کنن بوی بدی است که از چاه ها در ساختمان استشمام می شود . 

بوی بد فاضلاب نشان از نشت گاز سمی سولفید هیدروژن به باطن منزل داراست که گاز فاضلاب نیز نامیده می شود . این رایحه که می‌تواند چه بسا مستمر باشد و یا این که در طول های مختلفی به مشام اشخاص رسد , غلظت های مختلفی می‌تواند داشته باشد از غلیظ گرفته تا رقیق . علت بوی نامطلوبی که از چاه و فاضلاب بیرون میشود ریز ارگانیسم‎‎‎های بی‌هوازی جانور در چاه آغاز به تجزیه ی آن میکنند و نتیجه‎ی این پروسه , ساخت گازهایی مانند آمونیاک , متان و هیدروژن سولفوره که به “ گازهای سپتیک ” پر اسم و رسم میباشند , است . این گازها کم کم از چاه بالا میایند و بوهای بدی مانند بوی تخم‌مرغ گندیده در فضای دستشویی پخش می‌نمایند . درحال حاضر در صورتی مانعی در کف سنگ سرویس بهداشتی قرار داده نشود , این گازهای نامطبوع به آسانی سبب ساز بدبو شدن محیط می شوند . 

این رایحه مشابه به بوی تخم مرغ گندیده یا این که ماهی یا این که جنازه گندیده است و قابلیت به مشام وصال آن در آشپزخانه , دستشویی , خزینه و یا این که هر محل دیگری از ساختمان موجود هست . 

: تعریف گازهای سپتیک 
علت بوی نامطلوبی که از چاه و فاضلاب بیرون میشود ریز ارگانیسم‎‎‎های بی‌هوازی جان دار در چاه است که استارت به تجزیه ی آن میکنند و نتیجه‎ی این روند , ایجاد گازهایی نظیر آمونیاک , متان و هیدروژن سولفوره که به “ گازهای سپتیک ” دارای اسم و رسم می باشند , است . این گازها کم کم از چاه بالا میایند و بوهای بدی مانند بوی تخم‌مرغ گندیده در فضای توالت پخش می‌نمایند . اکنون در‌حالتی که مانعی در کف سنگ سرویس بهداشتی قرار داده نشود , این گازهای نامطبوع به آسانی سبب بدبو شدن محیط می شوند . 

: ساده ترین روش برای رفع بوی بده چاهها 
راه اول : 

محلول نمک و جوش شیرین را درون یک کاسه آب جوش بریزید بعداز نیز میل کردن , این محلول را درون چاه بریزید . یکی شایسته ترین ترکیبات برای رفع بوی بد فاضلاب همین ادغام میباشد و در همین حین برای آدم هم بوی خوشایندی داراست . 
راه حل دوم : 

مخلوط آب لیمو و جوش شیرین است , از هر دو به میزان یک واحداندازه گیری مهیا فرمائید . این دو را در یک کاسه ریخته و با نیز نیز بزنیدو آنگاه آن را به باطن لوله فاضلاب بریزید . بعد از گذشت هنگامی ناچیز شیر آب سرد را گشوده فرمائید و اذن دهید تا اندازه پاره ای آب به باطن چاه جریان یابد . این روش را یک‌سری توشه انجام دهید . 

راه‌حل سوم : 

. ریختن ترکیب سرکه و جوش شیرین به درون فاضلاب برای رفع بوی بد آن است 

: راه حل چهارم 

آهک به اندازه یک کیلو را با ۱۰ لیتر آب ترکیب نمایید و پس از تعدادی ساعت آن را حرکت دهید و از صافی رد فرمائید و آن را برای مدتی طولانی در توالت تخلیه نمایید , یعنی اذن دهید به اندازه متعددی در آن جا بماند . 

: راه‌حل مناسب برای برطرف کردن بوی بد چاه 

یک کدام از این شیوه راه‌حل ها به کارگیری ی مطلوب از سیفون است . اشخاص به نادرست به فلاش‌تانک دست‌شویی سیفون می‌گویند . اما از فی مابین دلایلی که چرا این بود به خارج از چاه فاضلاب و به باطن محیط منزل نفوذ پیدا کند می شود به فقدان نصب لوله های فاضلاب به صورت استاندارد اشاره نمود , یعنی شترگلو یا این که سیفونی که در ظرفشویی یا این که توالت یا این که گرمابه قرار گرفته اند استاندارد نیستند و دارنده خلأ می‌باشند که از آن نشت گاز صورت می‌گیرد . به همین دلیل زمان نصب سیفون باید اعتنا نمود سیفونی که خریداری می شود پباده سازی خاصی داشته باشد که گلوی آن تماما مملو از آب شود و دارنده درزی به مراد نشت گاز نباشد . 

رفع بوی بد، بوی فاضلاب،راه حل رفع بو,...
نویسنده : مدیر بازدید : 26 تاريخ : يکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت: 13:57