کولر آبی بزرگ در تامین سرمایش فضاهای صنعتی به کار برده می شود | بلاگ

کولر آبی بزرگ در تامین سرمایش فضاهای صنعتی به کار برده می شود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کولر آبی‌رنگ بزرگ ( صنعتی ) مجموعه گرماسرد در دو خصوصی ECC ( دارنده رشته سانتریفیوژ ) و ECA ( دارنده حرفه آکسیال ) ساخت می گردند . گنجایش های هوادهی این کولر ها از 11000 ( نصفه صنعتی ) تا 45000 ( صنعتی ) متغیر است . علاوه بر این مجموعه گرماسرد با دقت به توصیه مشتریان با شخصیت خویش میتواند مبادرت به سفارشی سازی محصول ها خویش کند . 

ویژگی های کولرهای صنعتی گرماسرد 

بدنه گالوانیزه کلفت با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای فراوان مقاوم 
الکترو موتور ژن تبریز به همراه لرزه گیر 
واسط تبخیری از مال پد سلولزی اوکراینی با تراکم بالا و گارانتی 5 سال 
سیستم در دست گرفتن اتوماسیون ( در دست گرفتن زمان و دما ) 
قابلیت و امکان نصب اینورتور 
دارنده ریموت در اختیار گرفتن 
رشته سانتریفیوژ سکوت در محرمانه ECC و حرفه آکسیال در خصوصی ECA 
صدای زیاد کم 
نصب و مراقبت سهل وآسان 
گارانتی 1سال و سرویس ها بعداز فروش نامحدود 
خرید آنلاین کولرهای صنعتی خصوصی ECC 

خرید آنلاین کولرهای صنعتی محرمانه ECA 

چرا از کولرهای آبی استفاده می‌کنیم ؟ 

آب و هوای بخش اعظمی از بخشها کشور ایران در مجموعه گرم و کم آب مدل بندی می شود . شهرهایی نظیر تهران , یزد , کرمان , اصفهان , شیراز , شهر مشهد , قم , کاشان , همدان و … در زمان فصل گرم سال کم آبی هوا را هم تجربه می نمایند . 

با ذیل داخل شدن رطوبت هوا , کیفیت هوا و همینطور کیفیت معاش کاهش پیدا می نماید .  کولر آبی

به کار گیری از کولر آبی رنگ بزرگ درین شهرها علاوه بر تولید خنکی , رطوبت موردنیاز محیط را هم مهیا می نماید . 

راهنمای خرید کولر صنعتی 

کولر سلولزی چه میباشد ؟ 

بدین ترتیب اول ادله در استعمال از کولر آبی رنگ بزرگ در مقایسه با کولر های گازی تامین رطوبت محیط به وسیله کولر آبی رنگ بزرگ است . 

دو‌مین استدلال مصرف برق کم خیس نسبت به کولرهای گازی می‌باشد . کولر آبی رنگ بزرگ مجموعه گرماسرد با بازده بالای 80 % و دارا بودن سیستم هوشمند اتوماسیون به صورت قابل ملاحطه ای در هزینه ها صرفه جویی ساخت می‌نماید . مصرف برق کمتر علاوه بر کاهش مخارج مصرف کننده سبب ساز به کاهش الودگی های محیط زیستی می شود . 

گرماسرد با پباده سازی و ساخت کولرهای صنعتی سلولزی قدمی تازه در صنعت تهویه کسور برداشته است . 

موارد به کارگیری کولر آبی بزرگ 

در سوله های صنعتی , کارگاه ها , اداره ها , مساجد , تالار های ورزشی , استخرها , رستوران های بزرگ , مرکز ها تجاری از کولر های آبی‌رنگ بزرگ جهت تولید دمای مطلوب و رطوبت مطلوب به کارگیری می شود . 

گارانتی کالا و خدمات بعداز فروش : 

تمام تولیدها مجموعه گرماسرد دارنده یک سال گارانتی و سرویس ها بعد از فروش نامحدود میباشد . تیم صنعتی گرماسرد با اطمینان از کیفیت محصول ها خویش تمام محصول ها خویش را به دوران یک‌سال گارانتی می‌کند . 

راهنمایی و مشاوره در خرید کولر صنعتی 

مشتریان متشخص تیم صنعتی گرماسرد می‌توانند از مشورت کردن مجانی متخصصان این مجموعه جهت گزینش مدل و تعداد کولر صنعتی مطلوب فضای خویش استعمال کنند . 

در‌صورتی‌که که فضای متبوع بنا شده در شهر تهران باشد بازدید بدون‌پول بوسیله متخصص ها ما از محل صورت می‌گیرد . 
کولر آبی سلولزی 
کولر مطرح شده بوسیله کمپانی تهویه سپهر , محصولی ارزنده و نوین است که به واسطه ارتقا خنک سازی محیط و دارا بودن سیستم کاهش مصرف برق , توانسته است رضایت حداکثری مشتریان را بدست آورد . 
کمپانی تهویه سپهر در صنعت تاسیسات و ایجاد محصول ها سیستم های مطبوع سرآمد و پیشرو بوده و محصول ها خویش را با بازده بالا و کیفیتی کم حریف به دست شما دوستان عزیز میرساند . این مارک معتمد و اسم آشنا که در طی سالیانی که جلب اعتماد مشتریان خویش را به نیک نامی جلب کرده است , با اندوخته ای گران از تجربیات به محصول ها کیفیت عالی خیس و مالامال طرفدارتر روی آورده است . 
برای اخذ هرگونه داده ها فنی در جهت درخواست استعلام بها کولر می‌توانید با کارشناسان فنی کمپانی با شماره 02188322011 تماس حاصل نمایید . همینطور برای تماس با دیگر واحد های ذی‌ربط خواهشمند است به نصیب تماس با ما رجوع کنید . 

معرفی کولر 
کولر آبی‌رنگ سلولزی هوشمند کم مصرف و توسعه یافته ایجاد شده به وسیله کمپانی تهویه سپهر , محصولی نو و چیره از این موسسه بوده که توان موتور کوپل بدون واسطه ( فارغ از تسمه , فارغ از مبلغی و سوای یاتاقان ) از شاخصه های ممتاز آن است . 
این موتور از دسته فیش باخ است که‌این موتور ها به عارضه ها متعددی کارایی فراوان بهتری نسبت به جور های تسمه ای دارا‌هستند . 
شایان ذکر است که در اشکال کولر , ترموستات هوشمند و توسعه یافته وظیفه در اختیار گرفتن ظریف دمای محیط را برعهده می‌گیرد . از سایر مزایای این جور از کولر ها , استعمال از پد سلولزی در کولر به جای پوشال های معمولی است که هر سال در آستانه فصل‌تابستان از فروشگاه ها خریداری و در کولر قرار داده می شود . 
این گونه از تولیدات در گنجایش های 5000 و 7000 متر مکعب در ساعت و دیگر گنجایش ها قابل ارائه به مشتریان عزیز می‌باشند که می توان با به کارگیری از سیستم های تازه در‌این کولر ها , میزان سرمایش و بازده را ارتقاء داده و بیشترین فایده وری را بدست آورد . 
از مزایای استفاده از پد سلولزی به جای پوشال می توان به مواردی چون : 
بازدهی بیشتر 
کاهش مصرف برق 
کاهش رسوب گیری 
ارتقاء درصد جذب آب 
عدم تشکیل قارچ بر روی بدنه و مورد ها دیگر اشاره کرد . 
به کار گیری از پد سلولزی در کولر آبی‌رنگ سلولزی به جهت وجود ساختار هندسی منظم , سبب ساز می شود که توزیع آب بصورت یکنواخت بر روی آن انجام یافته و در سود , خنک سازی خوب تر و بیشتری انجام شود . از سایر مزایای پد سلولزی به نسبت پوشال , می شود به جذب بالای آب که حدودا متساوی 100 لیتر در هر متر مربع پد است اشاره کرد که موجب می شود مرحله تماس هوا با آب بیشتر شود . 
همینطور به دلیل وجود ضخامت و عدم وجود منافذ بزرگ , از ورود هوای کثیف و گرد و غبار به درون کولر خودداری نموده و در فیض , هوای سلامت تری را خوا هیم داشت . پد های سلوزی حدودا 5 سال قدمت موثر خواهند داشت و می توان از آن استعمال نمود . 

کولر آبی، تعمیرات، سرویس کولر، تعمیر کولر,...
نویسنده : مدیر بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 15:39